Wpis z mikrobloga

Pogadanka o Terra Money u Misiurka, może kogoś coś zainteresuje:

https://www.youtube.com/watch?v=x8v-XOPG_K0

Dla mnie teraz najciekawszy wydaje się ten Orion do lokat krypto na stablecoinach, taki odpowiednik Celsjusza czy Nexo na blockchainie Terra. Korzysta z protokołu Anchora, czyli z automatu mamy 20% APR lub nawet 25% APR, gdy zyski będą wypłacane w ich natywnym tokenie.

Mam wrażenie, że jak to wypali, to będzie dużo korzystniejsza alternatywa dla CeFi, gdzie żeby dostać trochę więcej APR musisz władować dziesiątki tysięcy na zakup jakiś tokenów.

#kryptowaluty #terra #luna
  • 4
  • Odpowiedz
@madej751: Takie rzeczy to u Ostapowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja trochę nie jestem przekonany do tego YieldApp - specjalnie zawyżone wypłaty, wejście na wyższe tiery tylko przez zakup odpowiedniej ilości tokenów (nie % do trzymanego kapitału, jak w Celsjuszu) aka wydaj $15.5k na jakieś tokeny YLD dla najwyższego tieru w zcentralizowanej apce
  • Odpowiedz
  • 0
@madej751 Celsjusz jest spoko z CeFi na początek.

Z DeFi: Sovryn na Rootsotcku, Mirror i Anchor na Terra, opcjonalnie można dorzucić jeszcze jakieś dostarczanie płynności na stablecoinach, żeby nie było ryzyka nietrwałej straty

Aktualnie Defi na ETH jest dla mnie za drogie ze względu na ceny gazu, więc większe protokoły w stylu AAVE/Compound odpadają, ale aktualnie sobie testuję na drugiej warstwie (Matic) aave/curve.fi
  • Odpowiedz