Wpis z mikrobloga

@Sanay: szczerze? Obawiam się, że tak. Ja nie jestem jakiś stary ale nigdy jeszcze tak #!$%@? młodzieży jak dzisiaj nie bylo, a każde Nast pokolenie jest gorsze/głupsze. Niestety fame MMA patrząc na poziom tego pokolenia jest nieśmiertelny
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: To chyba odleciałeś.. bo limit naczelnych zadymiarzy się wyczerpał.. topka instagrama wycisneła wiekszosc swoich możliwości, nie ma dużej społeczności patoInfluencerów.. kto z freaków bedzie walczył? Tiger Bonzo vs czarodziej?
  • Odpowiedz
@Sanay: swiat sie nie zatrzymuje tylko dalej idzie do przodu to ze ktos sie wyczerpał zaraz wyjdzie ktos nowy'
jeszcze kilka miesiecy temu nie wiedziałeś kto to murańscy a tutaj zrobili najlepsze dymy
poza tym nikt już tutaj nie chce oglądać dymów teraz tylko spokojne konferencje
DYMY to dla debili są
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: Kolejny minus dla ciebie.. na UFC rzucaja sie butelkami/krzeslami czym sie da żeby podbudzić publikę.. myślisz że Oskarki i normictwo będzie zainteresowane spokinymi Maćkami co przyjda na face to face i dadza sobie buzi?
  • Odpowiedz
@Sanay: niestety tak wystarczy po tym tagu poczytać, że wczorajsze dymy spowodowane przez boxdela to już było przegięcie i widocznie chca oglądać już stype ewentualnie dymy bo frajeri głośniej coś powie albo krzesełko przewróci.
UFC to patologia my w fame oczekujemy spokojnych konferencji i wypowiedzi z kulturą i mam nadzieje ze od 11 zacznie się nowa historia bez patologii NIECH ZYJE STYPA
  • Odpowiedz
@Sanay: Tru, już co galę są nudne "rewanże". Gdyby nie parko i muran to 10 byłaby nudna. Przewidzieć kartę na Fame 11 nie jest ciężko: - Dubiel/Blonsky, blondyna/z noname laska, Ferrari/Z kims, Polak/Wiewiora, Arab/Kubanczyk.
Wleci zapewne jeszcze Filipek z kimś i chyba Parke wezmą za kasjusza, bo sam mówi że nie wie czy wróci do KSW.

Ogólnie ciężko będzie im przebić już hype z 10, no albo wezmą Adama Małysza vs
  • Odpowiedz