Wpis z mikrobloga

@wieszjo: Ja się znam na tyle, żeby wytypować 5-0 dla Parka. Nawet bardzo chcąc nie dało by się podciągnąć żadnej rundy dla Kasjusza. Problem polega teraz na skandalu na cały świat, że w zacofanej Polsce jeśli nie wygra pupil federacji (polak), to i tak wygra. Wstyd po prostu.
  • Odpowiedz
@PrawdziwyM_89: To w ogóle szkoda strzępić ryja. Żeby nie było... na boksie coś się znam. Oglądam od dziecka, sam trenowałem parę ładnych lat... I z doświadczenia wiem, że czasami nawet oczywiste walki przy analizie mogą nie być już takie oczywiste. W tej na pierwszy rzut oka Kasjo nic nie trafiał czysto. Wszystko szło w gardę. Natomiast Norman dominował, spychał i trafiał częściej czysto.
Ciosy głową? Nope. Kara punktu była adekwatna. Norman
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_Pierozka: Upomnienie sędziego mogę zrozumieć, ferwor walki, Parke taktycznie się przepychał i sędzia rzeczywiście mógł popełnić czeski błąd, ale z tym odjęciem punktu gdzie nawet z daleka było widać przypadkowe zderzenie to porażka. Sędzia, jak się domyślam, nie miał wyjścia i jego zadaniem było doszukiwać się wszelkich pierdół u Normana byle mu ukrócić. Kasjuszowe ściąganie przeciwnika (w zwarciu) na glebę i zadawanie ciosów po komendzie stop widocznie się w to nie
  • Odpowiedz
@PrawdziwyM_89: Ten punkt po zderzeniu myślę, że wynikał z faktu, że Norman cały czas szedł tą głową do przodu, więc był sędzia wyczulony mocno. Nie wieszałbym za to na nim psów.
Jednak rzeczywiście, zwróciłeś uwagę na coś, o czym zapomniałem. Ciosy po komendzie i do tego w tył głowy. Za to Kasjo nawet upomnienia nie dostał i to mnie trochę dziwi.
Co do reszty pełna zgoda. Kompromitacja włodarzy po całości. Pierwszy
  • Odpowiedz