Wpis z mikrobloga

  • 1
@Aqwart2 mam halo od kilku miesięcy, ostatnio sobie zamówiłem Elite strapa i go zwracam bo zakładanie go w okularach to katorga w porównaniu do halo :( jak nie nosisz okularów to chyba faktycznie bardziej bym polecał Elite bo w sumie wygodny, ale nic nie widzę xD
  • Odpowiedz
@amny: noszę soczewki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A powiedz, jak z rozkładaniem ciężaru? Moja żona narzeka mocno na to że kark ją boli od używania oculusa na zwykłym pasku, który z tych dwóch które próbowałeś jest lepszy pod kątem odciążania?
  • Odpowiedz
  • 0
@Aqwart2 Elite zbyt mało używałem w ww względów i ciężko mi się wypowiedzieć, halo strap w porównaniu do zwykłego paska wypada znacznie lepiej (chociaż i tak pewnie opłacałoby się powerbanka przypiąć z tyłu dla przeciwwagi).
  • Odpowiedz
@amny: a potwierdzisz, że halo nie trzyma się dobrze w czasie mocniejszego "machania"? Widziałem też opinie, że ząbki przy tylnej śrubie są za płytkie i potrafi się samo troszkę "odpiąć".
  • Odpowiedz
  • 0
@Aqwart2 w moim egzemplarzu nie odpinają się ale problemem jest mocowanie, opiera to się w dużej mierze na tarciu pianki o te "uszka" headsetu i z czasem zaczyna zjeżdżać i wkurza :/ poza tym to trzyma się dobrze ale to też może być zasługa tego że noszę okulary i one trochę usztywniają wszystko :p
  • Odpowiedz
problemem jest mocowanie, opiera to się w dużej mierze na tarciu pianki o te "uszka" headsetu i z czasem zaczyna zjeżdżać


@amny: ah no, nad tym też się zastanawiałem, bo nie wygląda to jakoś ultra solidnie, ale że w recenzjach żadnych nikt o tym nie wspominał, to pomyślałem, że to może nie jest jednak kłopot... :/
  • Odpowiedz