Wpis z mikrobloga

Mircy, właśnie odebrałem swoje #ps5 #ps5zme i w porównaniu do #xboxseriesx jest denerwująco głośna, wentylator wydaje tak jakby metaliczny odgłos, jakby wpadał w wibracje (niezależnie czy konsola jest w pionie czy w poziomie), XSX to przy Sony cicha myszka, tak ma być? Sztuka z ostatniej wstawki ME, wygląda raczej na fabrycznie nową, bo nie wydaje mi się że to są zwroty, zbyt dużo promocji się zrobiło przed komunią i chyba sklepy na to czekały...
  • 31
@deadcandance Jak Ci to przeszkadza, to tylko zwrot Cię ratuje i kupno nowej konsoli. Ale to loteria, bo nie wiadomo czy znowu nie trafisz z tym wiatrakiem. Do serwisu nie ma sensu tego wysyłać, bo i tak nic z tym nie zrobią. Stracisz tylko dwa tygodnie, czekając na konsolę. Ale każdy przypadek jest inny. Jednym ten wiatrak chodzi głośno, innym ciszej.
@rbbxx: Ty serio nie masz życia, jakikolwiek post gdzie jest coś o ps5 przylatujesz wypisywać swoje wysrywy zamiast zająć się swoim klockiem i biblioteką miliona gier z epoki kamienia łupanego za 4 złXD
@deadcandance: Ja gram praktycznie wyłącznie w gierki z ps4. Imo jeszcze ci się nie zainstalowała gierka, na ps możesz ja włączyć jak się troche zainstaluje a reszta leci w tle. Nie miałem tej gierki to Ci nie powiem na 100% ale inne gry z ps4 działają mi tak jak pisałem.
@Absynt: Dzieki, tak, czytalem ze tak to wyglada, ale co innego czytac a co innego sie z tym zderzyc w bezposrednim porownaniu dwoch konsol... gram wylacznie w sluchawkach, wiec jakos przezyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deadcandance: No to niestety jest to wentylator typu B od Natec-u. Na reddit-cie mnóstwo ludzi zgłaszało podobny problem i ostatecznie zakładali oringi na mocowania wentylatora (które coś tam pomagają, ale nie eliminują dźwięku w 100%) lub oddawali konsole do "naprawy" do Sony. Tylko z tą ich naprawą jest taki problem, że zazwyczaj kończy się ona na wymianie konsoli i nie ma gwarancji czy nie dostaniesz ps5 z coil whinem (który moim
@kajaczek_: Uspokój się mój zielony przyjacielu, komentarz, który akurat piszę to dopiero mój trzeci wpis dzisiaj. Gdybyś nie zaczepiał byłyby dwa, teraz policz swoje i wyciągnij wnioski kto spędza więcej czasu na wykopie. Cmokaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mów mi więcej gdzie i kiedy mam prawo cokolwiek napisać, na 100% zastosuję się do wymagań zielonego nołnejma z portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡
@deadcandance: Jak ci konsola wyje to znaczy że coś jest nie tak, od tego masz prawo do zwrotu ¯\_(ツ)_/¯
U mnie nic się nie dzieje, jedynie cewki się potrafią odezwać ale póki co udało mi się to wywołać tylko w Borderlands 3 w 120 Hz, a i tak problem jest o niebo mniejszy niż w mojej Vedze xD przy czym ona piszczała jedynie przy lekkim obciążeniu