Wpis z mikrobloga

@KapitanPlaneta: Szkoda, że kiedyś członkowie neuropy (nie ma żadnej neuropy) włącznie z naszym modem anonimem zakopywali znaleziska "bo Gav". A też miał wiele wartościowych. I ginęły w wykopalisku przez lewaków.
  • Odpowiedz
@Nenciak: Osobiście mnie bardziej irytowało na studiach, jak koleżanki dostawały 5 z wykładów za cycki na wierzchu... Cały świat tak zbudowany, że opłaca się być miłym i pięknym... więc to normalne że wykop działa lubię/nie lubię.
  • Odpowiedz
włącznie z naszym modem anonimem zakopywali znaleziska "bo Gav".


@Nenciak: Nigdy nie było zakopywane, bo ktoś tam. Raczej, bo głupoty i spiskowe teorie dziejów. Ja na ten przykład z automatu zakopuję Krula i różnego rodzaju filmiki z żółtymi napisami lub podobny content.

jak ktoś mi podpadł, to przeważnie zakopuję, prawo dżungli ;]


@Luxik: Dziecinne zachowanie. Kiedyś też razkomus tak zakopałem, ale uznałem, że to głupie. Jak już, to
  • Odpowiedz
@Blaskun: Wykop to ogólnie dziecinada, więc nie wiem, co Cię tu dziwi ;-) Nie mówiąc o tym, że połowa tego portalu opiera się na kółkach wzajemnej adoracji i wspólnym wykopywaniu/zakopywaniu właśnie - nic nie poradzę, taki jestem, możecie mnie co najwyżej nie lubić :3
  • Odpowiedz