Wpis z mikrobloga

Chciałbym zmienić bank. W takiej sytuacji idę do tego nowego banku i oni się wszystkim za mnie zajmują czy muszę założyć nowe konto, przelać tam sam kasę i zamknąć konto w starym banku. Są jakieś opłaty za zamknięcie konta? #bank #nieznamsie
  • 8
  • Odpowiedz
@desygnat: załóż nowe konto, przelej tam piniondz i idź zamknąć stare. Będą Cię od tego odciągać ale bądź konsekwentny to zamkniesz. Nie powinno być żadnych opłat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Napleton: powiem im ze mi nie działa ich karta w sklepach internetowych z których chce korzystać. Dla mnie to argument nie do przebicia przez ich oferty. A i #!$%@? mnie co miesiąc ich prowizjami, które w jeden miesiąc są takie, a w drugi kilkakrotnie większe.
  • Odpowiedz
@desygnat: Jak ja swoje zamykałem to pytali się dlaczego chcę to zrobić. Punktowałem ich prawie 10 minut i w końcu odpuścili. Inna sprawa, że 2,56 zł które mieli mi przelać na nowe konto po zamknięciu nigdy tam nie dotarło ()
  • Odpowiedz
@desygnat: Zostawiłem tyle na wypadek jakiejś opłaty żeby później nie stać jak ciul w kolejce przez 20 min i zapłacić im kilka złotych. Podejrzewam że aż tyle nie musisz zostawiać na koncie.
  • Odpowiedz