Wpis z mikrobloga

@Utylizacja: Wszystkiego można się spodziewać, ale nie jest to materiał na aferę, która zainteresowałaby duże media, więc liczę na to, że jednak odpowiedzą ile tysięcy wywalili w błoto. No chyba, że te hafty robiła jakaś burdelmama i wystawiła fakturę na setki tysięcy. To mogą nie zechcieć odpowiedzieć. :)
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: W sumie to nie są jakieś specjalnie drogie: https://allegro.pl/oferta/maseczki-z-haftem-z-logo-personaliz-haft-czarne-10-9276557242
Ale to logo jest tam absolutnie zbędne. XD
Jak są na konferencji to mają za sobą wielkie loga na banerach. A jakby faktycznie potrzebowali tego logo, to by walneli se na garnitur taki haft (wyobrażam sobie jak idiotycznie by to wyglądało) XD

A w ogóle to te pieniądze lepiej wydać na FFP2, a nie na zwykłą bawełnianą... XD
  • Odpowiedz
@Utylizacja: Dlatego w pierwszej kolejności zapytałem o liczbę. Jak kupili 100 po 15 zł/szt. to nie ma dramy, ale jak zamówili tego dużo, żeby Banaś mógł sobie codziennie zakładać kilka nowych, to może wyjść nawet kwota jak za jeden respirator. Zobaczymy. Będę wołać.
  • Odpowiedz
@Utylizacja: Dlatego w pierwszej kolejności zapytałem o liczbę. Jak kupili 100 po 15 zł/szt. to nie ma dramy, ale jak zamówili tego dużo, żeby Banaś mógł sobie codziennie zakładać kilka nowych, to może wyjść nawet kwota jak za jeden respirator. Zobaczymy. Będę wołać.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Napisz przypomnienie o obowiązku realizacji wniosku, coś w tym stylu:

data przesłałem do Państwa wniosek o informację publiczną (jego treść przesyłam w załączeniu). Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, chociaż termin na odpowiedź minął 9data). Zgodnie z art. 13.1 Ustawy o dostępie do informacji publicznej ,,Udostępnianie informacji publicznej na wniosek następuje bez
zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku." Dlatego wzywam do jak
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Niby tak. Ale on to tak ciśnie, żeby nie za bardzo pocisnąć, tyle żeby się odczepili od niego i rodziny, a reszta go pewnie wali.

Zawsze to przypomnienie możesz im podesłać, może gdzieś się e-mail "zagubił" hehe
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: @Utylizacja: Czekałem ponad miesiąc, ale odpisali:

"W nawiązaniu do Pana zapytania dotyczącego zakupu maseczek ochronnych z logo NIK przesłanego w dniu 13 maja 2021 r. uprzejmie wyjaśniam co następuje:
W 2020 roku Najwyższa Izba Kontroli zakupiła 650 szt. maseczek z logo NIK i wydatkowała na nie 6.500,00 zł brutto. Maseczki zakupiono w ZPH ALTEX-FASHION Alina Łoboda ul. Krasińskiego 18a Legionowo.
Nie było przeprowadzone postępowanie przetargowe.
Zakupu dokonano
A.....a - @Watchdog_Polska: @Utylizacja: Czekałem ponad miesiąc, ale odpisali:

"W ...

źródło: comment_1624442443ZUFiyf0LPHMFyJAXMi96MI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz