Wpis z mikrobloga

Mi od poczatku Kasjo smierdzi w tej federacji. Nie dziwne jest to ze on z kazdym wygrywa? Koles ktory bardzo duzo imprezuje i malo trenuje. Jesli Parke, czyli zawodowiec z nim przegra to bede mial pewnosc ze dostal spora sume aby sie podlozyc. Fame znalazlo sobie pupilka ktorego pielegnuja coraz wiekszymi nagrodami. To tylko i wylacznie moje przypuszczenia, nic nie sugeruje i ludzie Kacjusza mogą hejtowac :) #famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@ForFun022: Tu chodzi o dobór przeciwników. Dobiera sobie lżejsze osoby lub takie co dopiero trenują i on wie że na większym dystansie wygra a jedyne kiedy mógłby przegrać to na początku walki. Teraz dostał mocnego przeciwnika i będzie weryfikacja jego umiejętności.
  • Odpowiedz
@ForFun022: ja dalej twierdze ze Fame zaczyna byc jak WWF w stanach ale bardziej sie staraja. Tu nie ma sportu. Dobra sa wyjatki typu Pająk czy Arab, ktorzy maja doswiadczenie jakiekolwiek. Co do Kasjusza to wszystko jest ustawione pod niego. Kozaczy sra sie do sportowcow a zrzucanie wagi i chlanie niszczy total druga sprawa Kontuzja 2 krotna reki lewej w ciagu roku. Wydaje mi sie ze beda sie gonic po
  • Odpowiedz