Wpis z mikrobloga

nie znam tego VPN, WiFi Hotspot z jakiegoś publicznego miejsca kawiarnia, hotel
Tails to system opracyjny nastawiony na prywatność uruchamia się jako live cd na komputerze
  • Odpowiedz
Szyfrowanie z VPNa nie wystarczy? Wydaje mi się, że wrzucanie z centrum handlowego, gdzie w plecaku laptop/telefon robi upload w pakiecie z VPNem jest mega spoko. Można też sobie, też tak przysiąść na jakimś podwórku gdzie łapie hotspota i być w martwym punkcie dla kamer. @3dnow:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrajnieZdegustowany: a co z tym #!$%@? logowaniem przez przeglądarkę, które jest w większości publicznych hotspotów? Skrypt ok, ale nie wiem po co tyle zachodu. Sieci p2p takie jak ipfs, i2p pozwalają robić duzo rzeczy w domowym zaciszu. Tor wymaga maskowania, ponieważ na 99% ISP loguje ruch cebulowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrajnieZdegustowany: no nie ma sensu, chociaż jestem ciekawy jak działa "ekosystem" CP w cebuli... Bo tam podejrzewam, że nie mają 100% contentu w clearnet. Możesz maskować Tora VPNem, ale jeżeli chodzi o paranoidalne podejście, to "exit node" topowych vpnow są też publiczne znane. Ogólnie na shodanie swego czasu znajdowałem FTP z anonimowym dostępem z prawami do zapisu... Tam można przez VPN #!$%@?ć pliki... Zanim się owner skuma, że ktoś zrobił
  • Odpowiedz