Wpis z mikrobloga

Obejrzałem w sumie po raz pierwsze te jej wyjaśnienia z samochodu bez makijażu.
One są tak sztuczne i bez emocji. Nie ma żadnego załamania w głosie, recytuje jakby przygotowana regułkę miała przez kogoś.
Albo z panną jest coś nie tak albo kręcona sprawa
#natsu
  • 23
  • Odpowiedz
@transerfer: taki scenariusz jest już w ogóle #!$%@? ale mam coraz większe wrażenie że to wszystko jedna wielka akcja mająca na celu zwiększenie zasięgów i przede wszystkim lewicowa próba normalizacji tego typu patologicznych rzeczy jakich coraz więcej
  • Odpowiedz
@Lawsuit: Lewica jest tu tylko pożytecznym idiotą bo na koniec to ona zostanie z hajsem u followami które wyda w kapitalistyczny sposób czyli inny niż tak jak by chciała lewica + to ona będzie zarabiać kilkanaście tysięcy miesięcznie podczas gdy pielęgniarka zarabia kilka co tez się lewicy nie podoba wiec tak lewica Pomoże jej stać się bogatą a lewica zostanie je z makiem
  • Odpowiedz
@transerfer gdzie napisałeś cokolwiek o lecie? Masz już halucynacje? W lato, przy dużych upałach i tak chodzi się bez ubrań, ewentualnie w spodenkach, twój argument że ciuchy nosimy po to żeby zakryć ciało bo wstydzimy się je pokazywać (XD) jest debilny tak samo jak ty
  • Odpowiedz
@Slavian4k: typie to chodz w lecie bez majtek jak wszyscy mają takie same cip.. i ch... #!$%@? to sobie mozesz gadać, cipy i ch...sa takie same na zblizeniowym zdjęciu ale cipe i ch... jak dodamy twarz i imie nazwisko, status,zawód to zmienia postać rzeczy. Dlatego nie łazisz nago po ulicy. Wyjaśniony? to skul ogonik i się nie ośmieszaj
  • Odpowiedz
@transerfer: chodzenie w miejscu publicznych bez majtek jest dla ciebie tożsame z rozbieraniem się na portalach SPECJALNIE do tego przeznaczonych? Jesteś idiotą, nikogo nie wyjaśniłeś, może samego siebie debilną gadką i wąskim umysłem
  • Odpowiedz
@Slavian4k: ty jesteś idiota, mówiąc że wszystkie cipki i penisy są takie same i big deal. To weź wyjdź i łaz z wywalonym penisem po ulicy jak wszystko jest takie same i nikogo to już nie razi. Szach mat onianisto
  • Odpowiedz
@transerfer: zapytałem ciebie czym się jej psiocha i dupa różni od innych, w sumie to mnie nie dziwi że masz trudności z czytaniem, od razu widać że inteligencją to ty nie grzeszysz :) sam siebie zaszachowałeś? Brawo, mamusia musi być z ciebie dumna
  • Odpowiedz
@Slavian4k: ty nie rozumiesz że człowiek to nie #!$%@? i penis, nie jest taki sam. Ma swoją wrażliwość, osobowość ,granice wstydu, świadomość, podświadomość itd.
To nas odróżnia od zwierząt. Ale taki pustak jak Ty za Chiny świata tego nie zrozumie będzie gadał że jak cipka wygląda tak samo to nie ma problemu. To wyjdź tak na ulice skoro dla Ciebie nie ma problemu, wszyscy mają to samo między nogami. Dobra
  • Odpowiedz
@transerfer: wstydzisz się swojego ciała? To tylko pokazuje jak sfrustrowanym i pełnym kompleksów człowiekiem jesteś, i zazdrosny że natsu w kilka tygodni na kamerkach zarobiła więcej niż ty przez rok, więc zostało ci tylko zasłanianie się wstydem(jakie to typowe dla debili twojego pokroju;)) Boli? Ma boleć! Słowa nieudacznika jak ty zupełnie nic mi nie robią, a dyskusja z tobą jest jak gra w szachy z gołębiem, aha i polecam ci
  • Odpowiedz