Wpis z mikrobloga

#natsu
boze, ale sie wykopki zesrały, znowu zbiorowy autyzm przegrywów. Znowu gnojenie, prześladowanie i wyśmiewanie bogu ducha winnej lasce, która przecież nikomu nic nie zrobiła xD
ja #!$%@?, jaki ten portal to syf
  • 26
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RozowaZielonka: aż zacytuję sam siebie bo nie chce mi się znów tyle pisać.

czyli rozumiem że ktoś taki ma dalej być "autorytetem" dla dzieciaków i pouczać je albo kreowac jakieś zachowania/mode? No chyba nie. Jak się było głupim, może nadal jest, to trzeba zapłacić za swoje skrajne od obecnego zachowanie, a publiczne napiętnowanie mogłoby być nawet podobne do tego które spotyka niektórych pedofili. Nie życzę sobie żeby taka osoba miała
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RozowaZielonka: >Jest osobą która tą mode (na różne zachowania lub inne rzeczy/czynności/przedmioty) może i kreuje w internecie. Zasięgi i popularność sprawiają że mnóstwo dzieciaków wzoruje się lub bardzo mocno wsł#!$%@? i wpatruje co robią takie osoby i tym samym stają się autorytetami. A definicja autorytetu jaka ja znam jest zupełnie inna od zachowania jej i jej podobnych. Powinna mieć świadomość wpływu jaki wywiera na środowisko młodzieży i z taką historia
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: a co tu jest nie po polsku, weź wyjdź z tej kuchni czasami i dostrzeż jak świat w tym język się zmienił, ból dupy Cię złapał poniewaz randomy z internetu Cię wyjaśniły bo laska się szmaci za żetony, każda forma #!$%@? będzie piętnowana, tak było, jest i będzie, nie wołaj mnie bo szkoda mi czasu
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: ale człowieku czy ja oceniam czyjś wygląd? ja oceniam czyjeś działanie, zachowanie a nie wygląd, na wygląd nie ma się wpływu dzbanuchu, najeżdżasz komuś na wygląd a pewnie pierwsza #!$%@? o body positivie
  • Odpowiedz