Wpis z mikrobloga

@bh933901: przeczytaj co zacytowałeś- tak, mówię tam że pis złamał prawo. Ty nie jesteś liberałem- tylko człowiekiem który akceptuje zastraszanie innych którzy walczą z bezprawiem.
  • Odpowiedz
@dqdq1: bronię prawa do dobrowolnych relacji społecznych. Jeśli ktoś nie chce uczyć lewicowego śmiecia, to ma do tego prawo. Jedynym zamordystą jesteś tu ty, bo uważasz, że ktoś nie ma prawa zrezygnować z uczenia kogoś tylko dlatego, że jest #!$%@? katolikiem, czyli rzekomo obywatelem drugiej kategorii XD
  • Odpowiedz
@bh933901 Niech sam się finansuje skoro nie chce przestrzegać prawa, pod tym względem placówka wyciąga raczki po pieniądze z budżetu. Nie widzę powodu dla którego miałbym finansować zastraszanie przez religijnego fanatyka.

Taka placówka ma spełniać takie same warunki jak reszta- łamanie prawa do wyrażania poglądów nie mieści się w jakiejkolwiek normie społecznej.

Jesteś bezwartościowym człowiekiem a to nie ma nic wspólnego z liberalizmem.
  • Odpowiedz
Niech sam się finansuje skoro nie chce przestrzegać prawa, pod tym względem placówka wyciąga raczki po pieniądze z budżetu. Nie widzę powodu dla którego miałbym finansować zastraszanie przez religijnego fanatyka.


@dqdq1: a kto ci pajacu powiedział, że placówka nie przestrzega prawa?

Taka placówka ma spełniać takie same warunki jak reszta- łamanie prawa do wyrażania poglądów nie mieści się w jakiejkolwiek normie
  • Odpowiedz
@bh933901: Jesteś zwyczajnie za głupi żeby zobaczyć że jesteś głupi.

Placówka nie przestrzega prawa- każdy obywatel Polski ma możliwość wyrażania swoich poglądów i nie może być za nie dyskryminowany. Tobie to przeszkadza i twierdzisz że jesteś liberałem.
  • Odpowiedz
@dqdq1: pajacu, wytłumacz mi, co jest za trudnego w odróżnieniu dyskusji o tym, jakie prawo POWINNO BYĆ, od tego, czy ktoś złamał OBECNE prawo? Bo znam wielu zamordystów, ale niewielu znanych mi jest kretynów, którzy nie potrafią dostrzec wyraźnej rozbieżności w obu kwestiach.

Placówka nie przestrzega prawa- każdy obywatel Polski ma możliwość wyrażania swoich poglądów i nie może być za nie dyskryminowany.


Julka nie została wyrzucona za poglądy, tylko prawdopodobnie za to, że naruszyła dobre imię uczelni. Nawet w zamordystycznym państwie polskim nie ma nic dziwnego w tym, że rozwiązuje się współpracę z osobą, która działa na szkodę drugiej strony umowy. Dopóki julka chodziła sobie z symbolami ideologii LGBT, to pracownicy się pukali w czoło, ale julki nie wyrzucili. Wyrzucili ją wtedy, gdy jej działalność stała się kwestią publiczną i zainteresowały się nią służby porządkowe, psując wizerunek
  • Odpowiedz
@bh933901: Chciałbym napisać że dawno nie czytałem większej bzdur ale siedzimy tutaj od kilku godzin i ciężko wskazać która z twoich wypowiedzi jest najgłupsza. Przeceniasz swoje nad wyraz skromne możliwosci intelektualne.

Jesteś zamordystą- świadczy o tym twój osobisty stosunek do pokrzywdzonej. Tylko i wyłącznie z tego powodu bronisz zastraszania przez szkołę. Twoje fantazje o przebiegu wydarzeń przemilczę.
  • Odpowiedz
Jesteś zamordystą- świadczy o tym twój osobisty stosunek do pokrzywdzonej. Tylko i wyłącznie z tego powodu bronisz zastraszania przez szkołę. Twoje fantazje o przebiegu wydarzeń przemilczę.


@dqdq1: pruuu, zesrał się zamordysta XD

Widzę, że prezentujesz taki dość osobliwy pogląd na kwestię liberalizmu, mianowicie liberalizm to jest taki pogląd, który polega na tym, że lubi się te osoby, które ty lubisz. Tylko w taki sposób zinterpretować da się twoje słowa, że
  • Odpowiedz
@bh933901: Rozmowa z tobą przypomina rozmowę z upośledzonym, dużo bluzgania, rzucanych oskarżeń.

Bronisz zastraszania- jesteś zamordystą, tutaj nie ma wiele do wyjaśniania. Natomiast żeby to zrozumieć musiałbyś mieć iq trochę większe od paprotki i tutaj tkwi twój problem.
  • Odpowiedz
@dqdq1: jakiego zastraszania, zamordysto? Jeśli nie chcę na przykład mieć z tobą nic wspólnego, bo się tobą brzydzę, i odmawiam uczenia cię, to cię nie zastraszam, po prostu realizuję swoje podstawowe prawo do dyskryminacji, czyli do wyboru osób, z którymi chcę dokonywać interakcji według własnego widzimisię. Na tym, zamordysto, polega podstawa liberalizmu, że nie muszę nawiązywać relacji z ludźmi, z którymi nie chcę.

To, że ty albo julka potrafi się
  • Odpowiedz