Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może jestem po prostu nudny??? Może nie miałem nigdy dziewczyny i znajomych bo jestem nudnym człowiekiem?
Może nikt się z ze mną nie chciał zadawać w gimbazie, licbazie bo byłem po prostu dla wszystkich nudny?

Niczym się nie wyróżniałem. Byłem i jestem do dziś jak NPC. Wspominając szkolne lata, każdego dnia mówiłem i robiłem wszystko tak samo. Tematy lekcji się zmieniały, musiałem iść od czasu do czasu do odpowiedzi, lecz zawsze to wyglądało tak samo, te same reakcje czyli brak reakcji na każdą ocenę. Wf tak samo byłem zawsze w top 3 najgorszych. Podczas wydarzeń moje reakcje i dialogi były takie same. Zignorowałem udział w evencie studniówka bo tam siebie nie widziałem.

Często się ludzie z tego powodu ze mnie śmiali.
Obecnie nie wyobrażam sobie związku bo kobiety lubią emocje, okazywanie emocji, a ja jestem jak maszyna.

O każdej osobie jaką wspominam mogę powiedzieć coś co tą osobę wyróżnia. O sobie nie mogę powiedzieć nic.
Siedziałem w ławce i jadłem o tej samej porze od poniedziałku do piątku.
Jedynie obserwowałem innych, słuchałem ich rozmów, czasem używałem jednej z kilku opcji dialogowych. Czasem ludzie rozmawiali o czymś co wydarzyło się poza terenem szkoły. Wtedy nie rozumiałem co się dzieje, pojawił się błąd bo okazało się, że coś się wydarzyło poza szkołą, nie byłem tam obecny...
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6091af5f5a0849000ad36aa0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@Inesita: Kompleks męczennika (ang. martyr complex) – w psychologii osoba, która ma kompleks męczeński, czasami nazywany również kompleksem ofiary, pragnie poczuć się męczennikiem dla własnego dobra, szukając cierpienia lub prześladowań, ponieważ albo odczuwa taką potrzebę psychiczną, albo chce uniknąć odpowiedzialności. Czasami używa się go również jako terminu gaslighting, aby przerzucić winę na ofiarę (wtenczas już nie ofiarę, ale męczennika). W niektórych przypadkach wynika to z przekonania, że męczennik został wytypowany do
  • Odpowiedz