Wpis z mikrobloga

Czy wy naprawdę nie macie, co robić że swoim życiem? Przegladam tagi związane z konsolami i grami, żeby poczytać coś ciekawego, dowiedzieć się o jakiś ciekawych, nietypowych produkcjach lub promocjach.

A co jest od miesiecy? Pawiany obrzucają się wzajemnie gównem, spamują jakimiś wysrywami i myślą, że są śmieszni. Coś zmieni to w waszym życiu, że ktoś ma inna konsolę, niż wy? Jeszcze bym zrozumiał merytoryczną dyskusję, bo ktoś chce kupić konsole i spokojnie szuka argumentów za i przeciw, ale to nawet nie przypomina rozmowy spod alkoholowego.

Mam wrażenie, że większość z was nie ma nawet żadnej z tych konsol, bo macie 15 lat i was na nie nie stać. Odpalcie sobie wasza ulubioną gierkę na ulubionej konsoli i zluzujcie poślady. A jak to wam nie pomaga to spróbujcie masturbacji, może się troche uspokoicie.

Gry łącza, a nie dzielą.

#xbox #ps4 #ps5 #konsole
  • 26
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Takie osoby po prostu czują się wyższe, lepsze ponieważ posiadają konsole X a nie Y i mogą się wykłócać jak to konsola X jest lepsza od Y a drudzy jak to Y lepsze od X. Ale przyznam ci rację, że nie wiem czy jakakolwiek dorosła osoba +21 lat znajduje się na tych tagach bo nie potrafię sobie wyobrazić osoby dorosłej wykłócającej się dlaczego ich konsola jest lepsza od konkurencyjnej xD
  • Odpowiedz
@janushek: @wiecznylowcaumyslow:
No i to jest też problem samego w sobie wykopu.
Na reddicie: Każdy ma swój subreddit, kulturka, zabawa, newsy. Są też subreddity do wypuszczenia pary jak np pcmasterrace czy coś ale wszystko jest oddzielne, moderowane.
Wykop: CO TAM WYKOPKU ZESRAŁEŚ SIĘ? KUPA? KAŁ? GDZIE TWÓJ GAMEPASS NA PS5? czy NO FAJNE EXCLUSIVY MASZ NA TYM EKSBOKSIE KUPA KUPA PRRRRR

tak to widzę xD
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: potwierdzam, że też co jakiś czas blokuje takich użytkowników a mimo to, tag nadal jest zaśmiecony. Sukcesywnie, mój czas na media społecznościowe zagarnia Reddit kosztem wykopu.
  • Odpowiedz
Pawiany obrzucają się wzajemnie gównem, spamują jakimiś wysrywami i myślą, że są śmieszni. Coś zmieni to w waszym życiu, że ktoś ma inna konsolę, niż wy?


@wiecznylowcaumyslow: ludzie uwielbiaja obrzucac sie gownem, przez to podnosza swoja samoocene i czuja sie lepiej, takie czasy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow ale weź nie wrzucaj wszystkich do jednego wora plz. Jestem graczem i mam prawie każdą możliwą konsolę. Nawet się nie wdaje w tego typu dyskusje upośledzonych ludzi. Ja kocham gierki i chcę grać na wszystkim. Nie ma dla mnie "obozów". Konsole to wspaniałe urządzenia oferujące świetne gry i #!$%@?. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: mało kto podzieli moje zdanie i mnie zrozumie, ale najbardziej boli że konsolowcy zarówno jedni jak i drudzy to zjeby przyczyniające się do opóźniania wszystkiego i stopowania rozwoju w tematyce ogólnokomputerowej.
Jak wiadomo, wielkie korpo i wszyscy robią większość rzeczy dla mas, nie dla poszczególnych jednostek.
A wszystko przez:
- głównie "ludzkie oko widzi tylko 30fps" stąd ograniczenie gier do 30 fps , mimo że mogą pokazać po 100 i
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Otóż to. Ja ich nazwę wprost: zwykła banda podludzi. Może jeden z nich stara się wysilić na coś więcej niż rzut gównem w przeciwnika, ale pozostali to dno i dwa metry mułu. Nie wiem dlaczego któryś z nich myśli, że to śmieszne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@JK91: konsole mają swoje problemy jak i pc, ale każde też ma i swoje zalety.
Nie nazywałbym od razu posiadaczy konsol #!$%@?. Oczywiście część graczy konsolowych przyczynia się do narastających problemów, tak samo jak ludzie kupujący preoredry jak i Ci wydający masę hajsu na mikropłatności.

- w ten argument z 30fps to już chyba tylko dzieci wierzą, albo Ci co udają, żeby w to wierzyć, bo nie mogą kupić lepszego sprzętu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecznylowcaumyslow: co właściwie ostatnio się stało ze nagle jest taki wysyp przerzucania się gównem w gorących? xD przecież te konsole wyszły już jakiś czas temu, długo była cisza, a teraz nagle coś wybiło
  • Odpowiedz