Wpis z mikrobloga

  • 0
Dostałem sobie od lekarza pt to takie tabletki. Jako, że nigdy nie brałem antydepresantow. Mam dwa pytania. Jak wygląda sytuacja kiedy będę chciał je odstawić? Czy takie tabsy robią działa coś w stylu kawy, że łatwo się nauczyć pić, a po nei ciężko będzie wrócić do normalności? Jaka jest reakcja organizmu? Dziękuję za bardzo. Dodatkowo zapisał mi doktor trittico.
#depresja
humm - Dostałem sobie od lekarza pt to takie tabletki. Jako, że nigdy nie brałem anty...

źródło: comment_1620036928A1kw8062JYoLgPt8fT0BQL.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
W sumie tylko wypisał, ale nie wytłumaczył nic.


@humm: Słabo. To są leki do długotrwałego stosowania i potem też długotrwałego odstawiania. W dodatku o bardzo indywidualnym działaniu. Pamiętaj że w pierwszych tygodniach stosowania możesz mieć pogorszenie stanu, zanim się polepszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ks2m tyle powiedział, że do tygodnia mogę mieć odwortny efekt. Bardziej chodziło mi coś na zasadzie wyciszenia, trochę nerwica, niżeli stan depresyjny. Więc coś nie halo tutaj. Ale głównie boję się tego efektu, o którym napisałeś. Ze jak zaczne, to później będzie ciężko wrócić :) the dzięki
  • Odpowiedz
@humm Wiadomo, to nic fajnego. Moim zdaniem kluczem jest dobry psychiatra, który sprawnie przeprowadzi Cię przez cały proces leczenia. Trochę #!$%@?, że Twój tylko wypisał Ci leki i nic nie wytłumaczył.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DostawcaKaloszy nic a nic :) jedynie dał skierowanie do osyhcologa, z którego nie mogę skorzystać na NFZ, że bo daje komunikat 'wystawca skierowania nie wskazał realizacji do refundowanego leczenia' "
  • Odpowiedz