Wpis z mikrobloga

jedynym gownem w tym temacie jest twoja morda


@rand0mized: czyli właśnie potwierdziłeś, że rynek jest #!$%@? XD

Tak, morda, przez którą laski dają mnie w prawo, angażują w dyskusję a potem olewają, wystawiają na spotkaniach itd XD

Morda wszystkim w XXI wieku, nie jesteś 8/10 przynajmniej to sobie nawet laski do spacerów w parku nie znajdziesz XD Ma ktoś jakieś wątpliwości że rynek matrymonialny w Polsce to ściek? ¯\_(ツ)_/¯ skoro każdy
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: To szukaj tylko w realu a nie przez te gówna jak portale randkowe. Jasne że to nie Twoja wina i nie próbuj sobie tego wmówić przez tych którzy niczego nie rozumieją.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Przykro mi bardzo ale przez portale randkowe to nawet nie próbuj bo nie znajdziesz nikogo. Nawet na ONS to bym nie liczył. Nawet żadna nie odpisze, jak bym nie próbował. To nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@daro1 aktualnie 2 miesiąc z Włoszką poznaną na Badoo w Niemczech. 21 lat (ja 23) , ona studentka architektury (ja budowlaniec) , ma prawko, normalna rodzinę i bez nalogów dziewczyna :) Nawet nie mowie perfekcyjnie po niemiecku
  • Odpowiedz
@Kordianyt: To w takim razie masz mega szczęście. Odnoszę wrażenie że na Badoo to musiałbym szukać przynajmniej rok i mieć konto Premium żeby znaleźć kogoś do związku. Już próbowałem zresztą z koleżanką która ma tam konto i to nie takie proste. Niby jest w związku (nie jestem pewien czy nie ściemnia, mogę to zweryfikować przez jej rodzinę albo znajomych) a nadal tam siedzi i tylko zastanawiam się po co? Związałbym się
  • Odpowiedz