Wpis z mikrobloga

@RZONKlL: Patrząc, że teraz każda broń jest teraz wyrównana to moim zdaniem Ffar co prawda gorszy niż wcześniej tak ffar + kar dalej mocne i nie widzę na razie sensu zmieniania czegoś.
@RZONKlL: pożegnałem się z ffarem. Grałem nim zanim to było modne, ale na 70m+ to już nie jest to co było, na blisko czas ADS za duży, mobilność mniejsza. Bullfrog robi robotę jak się zmieni nawyki. FFAR szczególnie przeszkadzał mi w dojazdach na małe budynki
@RZONKlL: Ja różnie:
Kar + RAM / LC10 / FFAR
RAM + LC10

Jeśli nie uzbieram kasy na własny zrzut to biorę darmowy (jak da radę) i jedno z powyższych z duchem + coś z ziemi gdy dobrze mi się tym gra.
@SpeaRRR: lepiej trzymaj słownik w rękach, a nie kciuki... "będzie się starał"? rozumiem, że w stresie i furii możesz mieć problemy z poprawnym składaniem wyrazów, ale weź parę głębokich wdechów, przemyśl co chcesz powiedzieć i walcz dalej
@SpeaRRR: po prostu skup się na edukacji, może uda ci się szkołę skończyć - potem już w życiu jest z górki.
a może łatwiej ci będzie znieść frustrację, że ktoś kilka razy w ciągu godziny ci zwrócił uwagę na błędy? ¯\_(ツ)_/¯