Wpis z mikrobloga

@qps666: ja nie polecam - ten "tor" to jest dla gokartów co najwyżej - może na moto i trening składania się do zakrętów wystarczy ale mimo wszystko za tą kasę pojechałbym na normalny tor
  • Odpowiedz
@qps666: sam tor Kraków jest fajny do nauki winklowania i opanowania motocykla w jakimś tam zakresie, ale farmazony sprzedawane przez ich "intruktorów" to jakiś żart. Ja w zeszłym roku skorzystałem z opcji wykupienia konta "premium" na motormanii przez co za cenę wjazdu na Radom miałem szkolenie z Pejserem - bardzo fajne szkolenie z nitki - jak się okazuje nie potrafiłem nawet dobrze toru jazdy dobrać i sensowne uwagi dot. pracy ciałem
  • Odpowiedz
@qps666: Moje szkolenie to było zorganizowane przez koleżankę, które ogarniała plac, instruktorów, a do tego wycieczki, ośrodek, domki itp. nie pamiętam kosztów, ale nawet jakbym pamiętał to z powyższego powodu byłoby to niemiarodajne, bo płaciłem w sumie za wszystko razem.

Wszedłem sobie na stronę i sprawdziłem dla ciebie, że 599zl.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy to dużo czy mało nie wiem. Na szkolenia jeżdżę albo w pakiecie z
  • Odpowiedz
@general_bomba: ja robilem w deamotor prawko, bylem bardzo zadowolony wiec bylem na ich szkoleniu torowym, ale prawde mowiac troche bylem zawiedziony, wiekszosc czasu to byly raczej manewry przy niskich predkosciach na slalomach obok toru, a na torze to raczej jazda jak kto umie, malo wskazowek od instruktora (ktory zreszta byl z motoparku, nie z dreamotoru)
  • Odpowiedz
@general_bomba: no zapisujac sie na "szkolenie torowe" mialem nadzieje, ze przygotuje mnie do jazdy po torze, tak, ze bede mogl potem sie przejechac na sesje torowe bez strachu, a dostalem wlasnie moto gimnastyke
  • Odpowiedz