Wpis z mikrobloga

@rales: w pewnym momencie chłop był wszędzie, miał swój czas, ale teraz już te czasy nie wrócą. Szkoda trochę ale na własne życzenie
Swoją drogą nigdy mi nie grało jak w tych swoich programach na przykład "jesteście wspaniali właśnie dostałam od was koszulkę reprezentacji Bangladeszu z moim nazwiskiem"
Od razu sobie myślałem co to za fikołki
  • Odpowiedz
@rales: bardzo fajny do momentu jak mu ego nie #!$%@?ło zaworu bezpieczeństwa na magistrali z żenadą, tak zwanego żenadometru. Później te pokazywanie brzucha w quize etoto czy napinki to już było słabe. Wcześniej nawet zdarzało się mi jakiś magazyn lig egzotycznych zobaczyć.
  • Odpowiedz
@rales: Do Kotleszki jakoś nie pasuje mi określenie dziennikarz - bardziej prezenter, tak jak z Mietczyńskim. Jego zadaniem nie jest pisanie tekstów, tylko zrobienie tych 2 programów i meczu dziennie, przygotowanie się po nich jak najmniejszym kosztem tak, by słuchacz się nie skapnął, że Marco nie zna się na większości tematów i wali babole.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: już nie pamiętam, ale na bank takie coś było. Pamiętam że z perspektywy widzą siedział po lewej stronie i chyba błękitna/niebieska koszulka.

Albo odcinek z Mają gdzie mało jej ma wizji się nie oświadczył
  • Odpowiedz