Wpis z mikrobloga

Nie no, ale co ta Wersow #!$%@? XD

Mam taką przypadłość, jak rozmawiałam z moją mamą, to powiedziała mi, że mamy tak rodzinnie, że w momencie powiększania ust ten kwas nam migruje. I to już jest mój drugi raz, gdzie ten kwas mi migrował.


Nie, to tak nie działa. Kwas hialuronowy może być wprowadzany w obręb czerwieni wargowej, a także na granicy czerwieni wargowej i skóry. Ten pierwszy zabieg to typowe powiększanie ust, a ten drugi - to konturowanie. Gdy podczas zabiegu kwas hialuronowy podany zostanie w nieumiejętny sposób i dojdzie do jego przemieszczenia poza czerwień wargową wargi górnej - wówczas wypełniacz kumuluje się w obrębie skóry nad ustami. O ile z przodu defekt ten nie jest bardzo widoczny, o tyle z profilu zauważalny jest nieestetyczny wygląd przesadnie powiększonej i wysuniętej do przodu wargi górnej.

Sowa, może zmień lekarza medycyny estetycznej, u którego to robisz, zamiast znowu gadać głupoty, że #!$%@? zrobione usta są u was rodzinne?

https://www.youtube.com/watch?v=939ouYzuALY
#friz
  • 3
  • Odpowiedz
@bombelmao: z drugiej strony co to jest za rodzina że oni #!$%@? twierdzą że im kwas w japie migruje? od 5 pokoleń robią się na glonojady? xD

włączyłem ten filmik i już na pierwsze pytanie kłamie że niby ona aż za bardzo lubi wyjaśniać sprawy a sama ma ból dupy że wargęda ją wyjaśnił
  • Odpowiedz
@bombelmao Jej matka ma taką przypadłość to ok. Młoda Sowa mogła nie mieć pewności, że u niej będzie tak samo. Ale zrobiła to, wyszło tak samo źle, a ona mówi "to już jest mój drylugi raz, gdzie ten kwas mi migrował", więc widząc zły efekt i u mamy, i u siebie, to znowu zrobiła zabieg xD logiki nie uświadczono!
  • Odpowiedz
@bombelmao: a ja z kolei slyszalem, ze wlasnie owszem nieumietnie podane lub ze ma soe taka strukture ust, niektorzy chocby nie wiem jak mieli profesjonalne zrobione te usta to im sie wyleje pod nos dlatego nie powinni powiekszac. Zreszta ona 100x lepiej bez eyglada i absurdalne dla mnie na maxa powiekszanie ich
  • Odpowiedz