Wpis z mikrobloga

@RRybak: no zwykle mam, ale to jest do dupy, kółkiem sobie kliknę jak będę chciał w nowej karcie. Czytam właśnie, że nie da się tego przywrócić bez zewnętrznych pluginów. Ale szajs, po co?
@Noct: nie wiem, przygotowują się tam pod jakiś nowy silnik czy interfejs i dupczą wszystko po kolei.
Jakby nie to, że brave/chrome ma dupiate tłuste czcionki, to już bym się dawno przesiadł..
@Noct: Właśnie od przedwczoraj irytuję się, bo zamiast pokaż obraz jest otwórz obraz w nowej karcie, a według mnie to pierwsze było bardziej intuicyjne. I chyba nie da się tego zmienić, chyba, że jest jakiś addon.
@MysteryMe: addon niby jest, ale mało userów używa, reddit też krzyczy żeby to wróciło
@m132: no ja zaraz rollback do 87, nie będę plugina do podstawowej opcji istniejącej od dziesiątek wersji instalował
@Androvax: o, akurat mnie sie ta zmiana podoba, zawsze mnie to irytowalo ze musze kopiowac link zeby otworzyc obrazek w nowej karcie. tylko z tego co widze u was tej opcji nie ma w ogole
@m132: Przecież wystarczyło kliknąć na obrazek scrollem lub ctrl+lewymyszek i otwierał się obrazek w nowej karcie. A tak tutaj firefox nawet bez żadnej ankiety wprowadził tą funkcję, która dużej części ludzi utrudnia życie.