Wpis z mikrobloga

moderacja na wykop całkiem dobrze działa, czasami usuwają znaleziska losowo ale jak już ktoś dostaje bana to zwykle za coś poważnego, a jak dostaje bana kilka razy to znaczy że ma ujemne iq
nie rozumiem tego całego tagu pdw
mówi to osoba która dwa razy dostała bana, raz za tekst typu "co ta moderacja robi " i wrzucenie zboża i raz za przypadkowe wrzucenie kawałka pieroga

#niepopularnaopinia #takaprawda #niepopularnaopinianawykopie #paczelokowpis
  • 20
  • Odpowiedz
@paczelok: sory ale moderacja wykopu nadaje sie do tarcia chrzanu. Osoby które wielokrotnie wyzywają, życzą raka itd. które mają na koncie kilkanaście postów zrzuconych (bo zgłosiłem) i nadal nie ma platyny to jest jakieś nieporozumienie. Moderacja jest jak kraj z gówna i kartonu - silna wobec słabych, słaba wobec silnych (wyjątkowo toksycznych dla społeczności). Słabi zaś: mam na myśli tych właśnie za paste, za zacenzurowaną zbożówkę.
  • Odpowiedz
@paczelok: No ale to nie tylko ten przypadek, kiedyś innego przeskanowałem na wykopie (jego aktywność) i też znalazło się dużo do skasowania, i zostało skasowane ale platyny nie dostał.


@Pimenista: no bywają tacy śmieciowi użytkownicy co są opryskliwi, zawsze możesz ich zgłaszać ale jak po prostu ktoś jest opryskliwy dla ogółu to nie jest jeszcze powód do banowania

co innego treści typu że chciałby zgwałcić kogoś (taki przypadek
  • Odpowiedz
@paczelok: dla mnie nie ma to żadnej różnicy - nawet zaznaczyłem punkt który złamał. Nie jest to opryskliwość tylko obraza grupy osób i tyle. A to czy łamie KK czy tam prawo krajowe to inna sprawa. Jeszcze jest przecież regulamin portalu...
  • Odpowiedz
@Pimenista: no fakt faktem, część zgłoszeń jest olewana a w tym przypadku co podałes to rzeczywiście mogłoby podpaśc pod to,

ale jak ktoś tak pisze notorycznie to prędzej czy pózniej leci platyna
  • Odpowiedz
@paczelok: To jest żaden argument. Równie dobrze mogę napisać że ateiści i LGBT to podludzie. Patrz co się stanie za godzinkę :)


@Pimenista: niby tak ale tez jest pytanie o jakim kosciele mowa bo jest ich wiele
  • Odpowiedz
@Pimenista: zawsze jak zgłoszenia pojedyncze nie działają to możesz napisać co moderacji listę zgłoszeń dla danego usera ,
na dole strony mają opcję kontakt

ja się tak z tym kuchennym trollem uporałem i potem jeszcze mi na insta wysyłał pogróżki a to dzieciak jakiś był co jeszcze w domu mieszka i matury pewnie nie ma

mariki1234 są wsród nas
  • Odpowiedz