Wpis z mikrobloga

@trevoz 50k do 75k w 4 lata to 50% w 4 lata. Więcej per annum niż długoletni zwrot z rynku akcji. Więc w NAJGORSZYM razie zarobisz w 4 lata lepiej, niż ludzie kupujący dzisiaj indeksy giełdowe. W najlepszym (75k za miesiąc-dwa) zrobisz 4 letni zwrot z giełdy w kilkadziesiąt dni. Choice is yours ;)
@wciesiel: jeśli chodzi o krypto to ja kupuję kiedy jest tanio, sprzedaję kiedy jest drogo.
Kupowałem gdy bitcoin był po $6000 - $10 000, sprzedawałem teraz. Czemu mam się teraz ładować, kiedy za rok czy dwa kupię dużo taniej?
@trevoz risk adjusted returns. Też wchodziłem z większością w zakresie 7-12k. Ale teraz dokupuję. Jak spadnie 25% też będę do przodu. Natomiast przy tym jak fed musi wydrukować min 20 bln dolarów (naszych, ich try lionów) w 2 lata btc w tym roku sięgnie minimum 100k. Zwłaszcza jak zaraz ruszy kilka etf na btc na nyse
@wciesiel: mam takie wrażenie, że za bardzo przywiązujesz się do coina a to jest główna cecha osób, które z hossy wychodzą na stracie... pamiętaj, że 80% inwestorów tak właśnie kończy, wychodząc z hossy - tylko 20% wychodzi z zyskiem.
Druga sprawa - strategia. Pisałeś o poziomie 80k za miesiąc, czyli pod koniec maja. Pisałem też o fanboyach, którzy krzyczeli o poziomie 70k pod koniec kwoetnia... i cóż, bliżej jest do tego
@wciesiel: nie ma na co czekać... z 65k na 50k to spadek o 23%, natomiast poziom 43k to spadek o 33%. Osiagniecie poziomu 80k z obecnego 55k to wzrost o 45%... do końca maja, jak pisałeś to w innym poście wg. mnie nierealny widząc silę impulsów wzrostowych, no chyba że nosisz różowe okulary( ͡° ͜ʖ ͡°)-