Wpis z mikrobloga

  • 0
Jaką nawigację możecie polecić dla kierowcy zawodowego? Chciałbym żeby były opcje kierowania trasami z uwzględnieniem tonażu i wysokości. Będzie używana tylko i wyłącznie po Polsce w jeździe pomiędzy miastami. Aktualnie testuję igo primo (te nieoficjalne ze sklepu play) i ogólnie jest tragedia. Aplikacja #!$%@?, kieruje po zakazach mimo, że je widzi. Może to kwestia jakiejś złej wersji bo będę testował jeszcze inne.

Może być apka na androida albo jako osobne urządzenie.

#nawigacja #kierowcy
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Radysh A dobrze ona kieruje? Bo jak ściągnąłem ze sklepu Playa i tam był okres próbny na kilka dni to też kierowała z profilem na ciężarówkę pod zakaz.
  • Odpowiedz
@Tiazz: Kilku znajomych kierowców jeżdżących po Europie używa od lat i nie narzekają.
W sumie to wracają do IGo po tym, gdy dostaną do "potestowania" coś innego.

Twierdzą, że IGo jest najlepsza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Radysh To może po prostu z tymi pirackimi wersjami jest coś nie tak. Bo też każdy mi polecał igo, ale właśnie nie te ze sklepu play tylko pirata z lepszymi mapami.
  • Odpowiedz
@Tiazz: Rzecz w tym, że to mapy muszą zawierać parametry dla ciężarówek. I jeśli sama nawigacja pozwala wprowadzić np. gabaryty auta ale mapy nie zawierają instrukcji co do znaków, wysokości wiaduktów, itd., itp.
No to dupa zbita. Nie będzie poprawnie działało w trybie Truck.

Ogólnie to do IGo mapy pod ciężarówkę trzeba osobno dokupić (albo ukraść) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Radysh Dziwna sytuacja bo właśnie przy tej wersji co zainstalowałem na mapie z widoku z góry wyświetlał się zakaz, ustawiłem nawigację obok tej drogi, a potem kolejną miejscowość i wtedy nawigacja mimo wiedzy o zakazie pokierowała najkrótszą drogą przez zakaz. Z tymi nieoficjalnymi aplikacjami to jest różnie na androidzie. Na telefonie mi może działać, a na tablecie który kupię będzie crashować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wiskoler_double sprawdziłem go tak na szybko i nawigacja widząc drogę bez zakazu i zakazem robi jakiś dziwny manewr i żeby ominąć zakaz kieruje przez parking Kauflandu i tak nadal na zakaz.
  • Odpowiedz
@Tiazz: Ja Sygic sprawdzałem na szybko, jazda po mieście, to w zasadzie na tydzień jazdy dwa razy wprowadziła mnie na most za niski w stosunku do wozu. Mimo że miała gdzieś tam ustawione. Ale ja ją tylko testowałem z ciekawości.
  • Odpowiedz