Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sumie dziś wykop przeglądam i ktoś narzeka na zdalne.
Odkąd wprowadzili zdalne byłam w stanie iść do pracy na cały etat bo pracuje z domu, mam dużo czasu na naukę bo na home office nie dzieje się dużo. Moje stopnie z 3-2 bo takie oceny miałam pracując i się ucząc bo w końcu spędzałam po 1-2h na dojazdy, traciłam dużo czasu w pracy na tym, że nic nie robię który mogłam wykorzystać na X innych rzeczy. Nie dość, że teraz dostaje podwyżkę, oceny to teraz praktycznie same 5 bo uwaga - mam czas.
No poza matematyka. W to mi nie idzie przez brak motywacji.
Ale wciąż - zmaksymalizowalam swoj czas i potencjał dzięki zdalnym.

Współczuję osobom które mówią, że zdalne są słabe. To niczyja wina, że ktoś nie uważa albo nie poświęca wystarczająco czasu po lekcjach.
U mnie nawet jak po lekcji czegoś nie rozumiem to nauczyciel w przeciągu godziny odpisuje mi na maila gdzie zadaje pytania gdy czegoś nie rozumiem.

Nie mogę się doczekać matury, zwłaszcza jeśli będzie prowadzona nauka dalej w ten sposób za rok to będę najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi bo faktycznie zdobędę dobre wyniki i nie będę się stresować jak przed zdalnymi. Jedyny sukces rządu to te zdalne. Albo nawet nie ich suckes tylko sukces nauczycieli i szkół za organizację. ****

#oswiadczenie #koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60800e67274de8000a9a206f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3