Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moglibyście polecić jakąś parownice tak cenie ~600zł? Głównie na być używana w mieszkaniu ale chciałbym czasem podczyszczać trudno dostępne miejsca w samochodzie. Myślałem o Karcherze SC3 ale opinie średnie a i miałem wczoraj na testach i jak za 550zł to faktycznie ta para jak z czajnika.
#detailing #sprzatanie #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lalek12: A jak było w niej z ciśnieniem roboczym? Gdzieś przeczytałem opinię, że startowo ma nawet 5bar ale szybko spada. Pamiętasz może czym też różnia się te dwa modele, które wymieniłeś?
  • Odpowiedz
@justanotherdude: korzystałem tylko z 4146. Robiłem nim komorę silnika i zakamarki w drzwiach. Dużych powierzchni ani tapicerki nie czyściłem, więc mnie to ciśnienie nawet po spadku wystarczyło. Wcześnie robiłem swoją taka małą ręczną z Lidla, to dopiero była katorga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lalek12: Tapicerki prać nie będę. Właśnie przy samochodzie to chciałem okolice silnika ogarnąć, zakamarki przy zawiasach etc. a tak to kabina prysznicowa, jakieś fugi w mieszkaniu. Skoro u Ciebie dawało radę to mocno przemyśle ten model bo i cenę ma konkurencyjna z tego co widzę.
  • Odpowiedz