Wpis z mikrobloga

Jestem w posiadaniu od wielu lat akg k530 i xonara dx. Zastanwiam się nad wymianą tego sprzętu na coś nowszego w cenie ~1500 złotych max 2k. Mile widziana jednostka zewnętrzna, zestaw do grania, muzyki. Do tego też by się przydał od razu mikrofon do podpięcia pod kabel. Wiecie może na czym mógłbym zawiesić oko?
#sluchawki #audio
  • 8
  • Odpowiedz
Do tego też by się przydał od razu mikrofon do podpięcia pod kabel.


@funk: po swoich doświadczeniach z dopinanym mikrofonem nie polecam - masz dwa kable podpięte do słuchawek. Swego czasu miałem mikrofon zalmana podpięty do kabla. Strasznie się to plątało. No ale kosztuje 30 zł. Zamiast tego proponuję coś takiego:

Mic - budżetowy, ale bardzo fajny jak na 100 zł.
* MAONO AU-PM461 TR

Słuchawki:
* Sennheiser 560s
* Hifiman
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: Brałem właśnie pod uwagę ten model Hifiman jak i K702 wraz z iFi Zen DAC. DT880 prawdopodobnie odrzucę, a też brałem pod uwagę. Dawno nie interesowałem się audio i jestem kompletnie zielony, i bądź tu mądry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze teraz ciężko mi znaleźć coś lokalnie bądź u znajomych z podobnej półki cenowej aby mieć to przy odsłuchu. Patrząc jednak recenzje zastanawiam się nad K712Pro,
  • Odpowiedz
Dawno nie interesowałem się audio i jestem kompletnie zielony, i bądź tu mądry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@funk: ostatnio sporo się działo w słuchawkach. Szkoda że Drop (dawniejszy Massdrop) ma tak nieogerniętą wysyłkę. Gdyby wszystko było dostępne ręki to pewnie wziąłbym Senhheiser HD6xx albo przynajmniej HD58x. Jako ciekawostka powiem, że Drop sprzedaje własną edycję iFi Zen dedykowaną dla HD6xx. Ja osobiście żałuję zakupu HE400. Grają świetnie, ale
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: Wlasnie na dropie nie raz szukalem AKG K7xx i nigdy nie udało mi się ich trafić. Jeśli chodzi o mikrofon to widziałem to rozwiązanie i jest całkiem ciekawe jednak nie przepadam za formą z pałąkiem i taki krawatowy do kabla byłby w sam raz. Ten który podałem zbiera całkiem dobrze dźwięk i cena też jakoś nie odstrasza w porównania do rozwiązania np. od ATH XD

Dzisiaj cały dzień czytałem różne
  • Odpowiedz