Wpis z mikrobloga

Na początku sam byłem zajarany Kanałem Sportowym. Ciekawe fajnie prowadzone programy, ciekawi goście, dbałość o szczegóły. Od pewnego czasu, to taki dramat, że patrzeć się na to nie da. Goście w Hejtparkach dramat, 1 na 10 ciekawy, niedbałość o programy, wypadające z ramówki, Stanowski do dzisiaj #!$%@? o Najmani i myśli, że to jest śmieszne, a śmieszy tylko jego i ten jego dziwny fanbase, który zjadłby jego gówno jakby powiedział, że tak trzeba. Szkoda.
#kanalsportowy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guest15: Gdyby nie fakt, że wystartowali na początku pandemii jak ludzie siedzieli w domach i szukali jakiejkolwiek rozrywki już dawno by to było osrane.
Mega rozdupia mnie fakt ze plan na cały tydzień wrzucają pod koniec poniedziałku jakby matoły w niedziele nie mogli wrzucić xD
Dla mnie trochę zabrakło pomysłu a na samym nazwisku cały czas nie są w stanie jechać tym bardziej ze dwie „największe gwiazdy” tj. Borek i
  • Odpowiedz
@Guest15: HP juz od dawna nie mial ciekawego goscia, ale chetnie bym zobaczył w nim Szpaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawo goscie sie pokończyli, a potem zapraszają typow takich jak Andersz albo Kubanczyk XD
Misja futbol tez taka #!$%@? sie zrobila, ze nie da sie ogladac, Smokowski ktory jest profesjonalny do porzygu i ci goscie, ktorzy powiedzą tyle co kazdy kibic. Niczego ciekawego sie tam juz
  • Odpowiedz
@Muszelka1999: Jeszcze hejt park z warcabów zrozumiem, bo to jako tako sport, coś nowego, ale zapraszanie Kubańczyka czy tego całego Andersza, to jakieś nieporozumienie. Jeszcze fajni są ludzie dzwoniący do programu w którym jest ciekawy gość i liżą jaja Stanowskiemu ( _)

@MaxWalonkoo: No wyświetlenia jak wyświetlenia, raz lepiej raz gorzej, ale jak widzę opinię czy tutaj czy wśród znajomych, to raczej tendencja spadkowa.
  • Odpowiedz