Wpis z mikrobloga

@hoppek: I tak i nie. Nie można jej wysłać osobno, z tego co pamiętam jedynie łącznie z jakimś zamówieniem złożonym w ciągu 30 dni po wymianie punktów VIP na sondę.
@hoppek: Dostajesz to jako kod który wpisujesz podczas składania zamówienia. Najlepiej jest wziąć coś za 200zl (ileś tam tych funtów) i masz wysyłkę za darmo i przy okazji wykorzystasz kod. Ja tak w piątek wziąłem sobie plakat za 150pkt i wziąłem bonsai bo w końcu po 2 miesiącach było przez kilka godzin dostepne
@TomSz: ostatnio miała być dostępna równo z premierą promu, prom startował o 1:00 i info było na stronie sklepu z samym promem. Tak też wystartował prom. Teraz żadnych info nie widziałem jeszcze.
@TomSz: wychodzi na to, że start o 10:00 naszego czasu, wszystkie niemieckie i holenderskie strony tak podają. Podobnie na angielskich jest 9:00 CET (czyli 10 u nas). Mimo to, mam dwa budziki na 9 i 10 już ;)
@czyznaszmnie: ok, dzięki za info - ogólnie to prom i te nowe dodatki VIP były z 10min prędzej już dostępne do kupna... raczej te 10min nie robią różnicy ale nigdy nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo monety VIP się zupełnie przez noc rozeszły...
@epll: Jak coś teraz kupisz to MOŻE byś się załapał ;)

U mnie:

czw., 1 kwi, 01:17 (12 dni temu)
Punkty VIP pojawią się na Twoim koncie po wysłaniu zamówienia z magazynu.

czw., 1 kwi, 16:35 (12 dni temu)
Twoje zamówienie LEGO® jest już w drodze!
@czyznaszmnie: byłem w tej samej sytuacji.

A co do monety to na Wykopie o monecie ani słowa nie widziałem a wyprzedała się do rana, a na Ulysses ludzie sobie budziki w nocy ustawiali więc wydaje mi się że może tutaj być większe zainteresowanie ;)

Ten newsletter skąd masz? Ja dostaje tygodniowy i w dzisiejszym o Ulysses słowa nie było... gdyby nie Wykop to bym w ogóle nie zauważył.
@TomSz: dziwne, u mnie jest na 2 miejscu, zaraz po info o samym wahadłowcu.

Trochę z innej beczki, mam 2 kody zniżkowe po 80zł każdy na sklep lego. Jak wpiszę je teraz, to muszę zamówić natychmiastowo, czy będę mógł dopiero o tej 10:00 i nie przepadną?