Wpis z mikrobloga

Gracze FUT: Każdy ma Varane i Mendy, trzeba więcej SBC, żeby każdy mógł grać innymi kartami.
Też gracze FIUT: Renato Samches i St. Juste berfdejt!1!!1 Połomcze mojego Kleimbera z Mbabu na ŚO i Ronaldo z Mbapppppe.
#fut
  • 3
@koldinho: te fut champions były pierwszymi od początku bez varane w składzie, został zastąpiony Mangala z sbc. I dzięki temu ze udało się wygrać 15 meczy do składu wleciał Carlos z paki za swapy. I teraz mogę z czystym sumieniem wywalić Mendy’ego. Wiec teraz dumnie nie mam nikogo z mety
@khej1696: ja mam Carlosa od dawna i szczerze mówiąc lepiej w defensywie gra mi się złotym Mendy, ale gram Carlosem ze względu na podania, wolne i ofensywe. Chociaż jak Carlos mnie mocno wkurzy to idzie na ławę na parę meczy.
@koldinho: nie rozumiem tej gownoburzy i pretensji do graczy ze maja w składach varane oraz mendyego. Niestety ta gra tak wyglada i owe karty są po prostu dobre i ciężko zastąpić je innymi coby były lepsze i w jakiejś sensownej cenie. Gra jest tak zrobiona i chyba nikt nie będzie specjalnie grał innymi kartami będąc świadomym ze są znacznie gorsze od powyższej dwójki skoro może również ich używać.