Wpis z mikrobloga

@Policjant997 u mnie przypadkiem, kupiłem one s all digital - promka na Amazonie za 100e. I już tak zostało, nie dawno wymieniony na series x. Chociaż gdyby nie tamta promocja to byłbym pewnie bez konsoli - pad od ps jest dla mnie niewygodny, a do momentu tej promocji nie miałem jakiejś potrzeby posiadania konsoli xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: To była pomyłka. Nie wiedziałem że Xbox kiedy PlayStation wydawało gry, on będzie wydawał tylko obietnice wydania ich.
Po czym większość tych obiecanych anulował, a te co wyszły to były średniaki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: x360 kupiłem kiedyś od typka a to co mnie przekonało to to, że była przerobiona xD Bawiłem się na tej konsoli świetnie a Ps4 kupiłem tylko i wyłącznie dlatego, że chciałem się przekonać czy jest jakaś różnica. Całościowo jest za Sony bo gdybym był dalej przy x klocku to nie zagrałbym w God of war czy Uncharted.
  • Odpowiedz
@Policjant997 z bracholem mieliśmy x360 (był na topie) wtedy wzięliśmy z Kinnectem. Dużo gier się nazbierało, dużo z tego nieogranych. Więc przemawiala wsteczna kompatybilność i cena x one s. No i sentyment. Nie gram często bo obowiązki na to nie pozwalają. Potem długo miałem tanio game pass. Jestem zadowolony. Choć exclusivy na ps4 lepsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: Brat miał kiedyś Xbox classic pierwszą ich konsole. I siatkę gier grałem jak oszalały, zakochałem się w Xbox. Dysk poszedł (,) Brat niestety ją sprzedał.

Później kupiłem sobie ps2 przerobiłem z czasem itd. laser siadł, przeróbka słaba :D FAT, slim miałem. Przesiadłem się na ps3 też wspominam ok. Sprzedałem i kupiłem ps4 też ładnych parę lat pograłem głównie w tytuły aaa nie podeszły mi eksy.

Xbox
Tomek_Tcz - @Policjant997: Brat miał kiedyś Xbox classic pierwszą ich konsole. I siat...

źródło: comment_1618172079WlSR0ECT0uYyxYsmv1QD1P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Policjant997 ja wcześniej byłem nintendziakiem - Game Boy był, Wii było. No i PS2. Xboxa One wybrałem, bo mogłem dzięki temu ograć we wstecznej gierki Rockstara, w dodatku Phil wystrzelił z Game Passem w czasie, kiedy decydowałem się na zakup konsoli. No i zostało tak do dzisiaj, bo gra się tu przednio i nie widzę żadnych negatywów w stosunku do PS4, które też miałem przez jakieś kilka miesięcy. Exy ogralem w dużej
  • Odpowiedz
@Policjant997: Bo na PS4 ograłem wszystko co mnie interesowało, poza tym na PS5 nie ma Forzy Horizon a jest to najlepsza gra w jaką grałem, bezcelowe jeżdżenie jest ultra relaksujące. PS5 koniec końców też kupiłem ale się kurzy bo nie ma w co grać, i będzie tylko do exów. No i oczywiscie gejpas jako glowny czynnik.
  • Odpowiedz
@Policjant997: Od czasu Pegazusa to moja pierwsza konsola, więc w Game Passie jest wiele tytułów które mogę pograć. Kupiłem na premierę Xboxa Series X i do dziś nie kupiłem żadnej gry a przeszedłem ich już kilka.
No i rzesz najważniejsza pad z PS ma analoga w złym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Policjant997: ja kupilem jako pierwsza konsole wlasnie xbox series x ze wzgledu ze koledzy maja xboxa i mielismy grac w pubga. zagralem dwa razy i nie gram dalej bo nie ogarniam strzelania jeszcze na padzie. No i pozniej myslac to dobry wybor bo gamepass. Dla kogos takiego jak ja ktory szybko sie nudzi z gra to super sprawa xd

@Qiudo: Ja wlasnie na odwrot, kupilem gamepassa na 3 lata i
  • Odpowiedz
@Policjant997: miałem wszystkie ps od one do 4 i teraz kupiłem series x bo:
- gamepass promka 17 miesięcy za 210 zł
- był dostępny przed ps5
- chciałem spróbować Xboxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem ogólnie po kilku miesiącach sprzedać xsx i kupić ps5 ale do póki nie ma gow2 to nie wiem w sumie po co xD
  • Odpowiedz
@Policjant997: W sumie grałem na wszystkich platformach i wybrałem MS. Wsteczna zgodność co jakiś czas gram w sobie w jakieś starsze gierki typu Fable, Black czy SC. Dostają też jakieś FPS boost czy inne bajery i o wiele lepiej teraz się w nie gra niż np na Xbox One. Grałem np w Prey na X0 nie chciało mi się grać, ale na SX w 60 fps od razu inaczej się grało
  • Odpowiedz