Wpis z mikrobloga

Ogarnia ktoś ten #!$%@? z Brave? Generalnie mówię na wstępie, że zajebista przeglądarka, koncept dzielenia się też cudowny, poza tym nie ma lepszego adblocka na mobile niż Brave. Ale zsynchronizowanie tego wszystkiego, to jest koszmar. (Uphold podobno może udźwignąć 4 urządzenia)
1. urządzenie - Android - nagle po aktualizacji ze sklepu wszystko działa idealnie - nie mam podłączonego Uphold, bo ciułam do 25BAT
2. urządzenie - Windows PC - podłączony Uphold, wszystko działa od początku jak należy (niestety tego kompa używam rzadziej)
3. urządzenie - Windows PC - podłączony Uphold, mój główny komp niestety, działa histerycznie - czasem absolutne 0% pop upów, ekrany przy nowej karcie się pokazują, ale nic nie liczy. Raz na tydzień ma taki dzień-fanaberię, że zaczyna działać i ładnie współpracuje z drugim kompem, więc to, że są dwa kompy na Uphold nie przeszkadza (to samo wifi itp).

Myślałem o reinstallu przeglądarki, ale nie ma tu jeszcze czegoś w stylu Firefox sync, żebym miał pewność, że nie stracę historii czy haseł, wszystko najpierw ręcznie przygotuję, zanim odpalę guzik.
Dodam, że nawet ipv4 #!$%@?łem, bo taki tip był na brave.com, działało przez jakiś czas, ale potem znowu histeria.
#brave #bat #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
@tomeks85: grosze, ale używasz ich produktu, puszczasz ruch przez ich sieć, zwiększasz adoption, sprawiedliwiej dzielisz hajs ze sponsoringu. No i nigdy nie wiesz ile te grosze mogą być warte za 10 lat.
  • Odpowiedz