Wpis z mikrobloga

@extralange: Bo siedział za drobne przestępstwa. Dostał przylepę od nastolatka za swój pobyt w poprawczaku, a później to już z górki. Żadnym gitem nie był i nie będzie, a to że był pod celą z grypsujacymi to inna bajka. Ten łachman pomywał po nich gary (taka pokojówka). Czy go "przestrzelili"? To wie tylko major.
  • Odpowiedz
@Deathcult: Ciekaw jestem czy on faktycznie taki ostry był jak wtedy wyszedł, że z wersalki spadali. Jak #!$%@? to fika do każdego, ale to wiadomo czego efekt. Postura mizerna dość, więc trudno mi sobie wyobrazić by rządził na melinach.
  • Odpowiedz
@extralange: Może wśród małolatów i jego podobnym. Jak pracował na kuchni (całkiem prawdopodobne) nie mógł grypsować. To, że go wpakowali pod celę do gitów to inna bajka, nie oznacza, że był gitem. Jak kradł radyjka i inne gówna to raczej go nie krzywdzili, bo wszelakich maści złodziei szanują.
  • Odpowiedz
@extralange: majac 20 lat to pewnie byl takim cieniasem-napinaczem, ktory kozaczyl tylko do slabszych albo w grupie, a jak nitro doszlo to moim zdaniem juz z gorki przemiana w zardzewialego androida z mozgiem na poziomie zepsutego kalkulatora prostego
  • Odpowiedz
@Tolek69: Myślę, że nigdy nie był wybitny w tym fachu i nie brylował w towarzystwie, ot zwykły złodziejaszek najniższego kalibru. Kioski, torebki, radia, wystawy sklepowe. Taka kradzież na przetrwanie, na kilka dni do przodu grosz zdobyć, a później się coś ukradnie znowu..
  • Odpowiedz