Wpis z mikrobloga

uwaga Kowaliza.

Wg mnie Roki szykuje się do zmiany pracy. Coraz mniej go w stanie futbolu czy quizach. W sumie ostatnio pojawia się tylko w Roku wyjaśnia. Może dlatego też usunął konto na wykopie
#weszlo
  • 16
  • Odpowiedz
@joolekk: A Roki jakiegoś urlopu nie miał? Trochę ciężko mi uwierzyć, żeby szykował się do zmiany roboty. Chyba jedynie opcja canal+ i Ekstraklasa by mogły go skusić
  • Odpowiedz
@kosteq64: dlatego to kowaliza xD Nie przypominam sobie że mówił o urlopie. Ale dziś w SF jest ;)

Chyba jedynie opcja canal+ i Ekstraklasa by mogły go skusić

Czy to nierealne?
  • Odpowiedz
@joolekk w sumie kanał poszedł w stronę pato dziennikarstwa z odbiorcami typu fani fame mma. Jak ktokolwiek chce być merytoryczny a nie tylko robić tanią sensację żeby wyświetlenia się zgadzały to powinien się z tamtąd ewakuować.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@joolekk: Roki wspominał kiedyś że chce pracować przy ekstraklasie. Do C+ raczej nie ma szans, moim zdaniem trochę ze względu na specyficzny głos i takie 'slurp' od czasu do czasu (nie wiem jak to określić inaczej) ( ͡ ͜ʖ ͡) . Meczyków nie stać.
  • Odpowiedz
@fxd_ głos można zmienić, ma jednak piskliwy i wysoki co odpycha u faceta, jednak trochę ćwiczeń i może brzmieć bardziej męsko ( Borek i Braun jako przykłady)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@joolekk: @kosteq64: @Popularny_mis: @fxd_: po pierwsze to przecież Roki jest praktycznie w każdym stanie futbolu. Po drugie Roki jest redaktorem naczelnym weszlo. Co to znaczy? A to że w jaka stronę idzie weszlo jest zależne od Rokiego, więc argument że chce odejść bo idą w patologię jest nietrafiony:-)
  • Odpowiedz