Wpis z mikrobloga

@erni13: #!$%@?. Miałem szacunek do momentu aż nie zaczęli robić z tego pajacery. To braciszek, tworząc swoją sektę smoleńska, sprawił że nie jestem w stanie tego traktowsc na poważnie. A Macierewicz dalej buduję wraki i je sobie wysadza za moje pieniądze.
  • Odpowiedz
@erni13: szczerze mówiąc co to ma za znaczenie że piszesz "najważniejsza osoba w kraju", tragedia dla rodziny taka sama. Kilkadziesiąt razy więcej osób zginęło w ostatnim czasie w wyniku działań rządu - https://www.money.pl/gospodarka/indeks-excess-mortality-czyli-nadliczbowe-zgony-w-2020-polska-na-drugim-miejscu-w-ue-6599948393917408a.html. Każda z tych śmierci to osobna tragedia, osobna żałoba rodzin które raczej nie dostały po 110k zł odszkodowania.
  • Odpowiedz
@erni13 Pfff no i co z tego że zginęło 100 osób? Zginęli tylko i wyłącznie przez głupotę swojego przełożonego, którego w ramach nagrody pochowano na Wawelu. Uważasz, że teraz co rok przez 100 lat powinniśmy obchodzić "rocznicę smoleńską" i oglądać jak kaczafi w obstawie tysiąca policjantów idzie położyć wieniec? XD Wybacz ale żyjąc w Polsce przez te ostatnie pare lat ciężko znaleźć jakikolwiek szacunek jeszcze tymbardziej do ludzi którzy byli na pokładzie
  • Odpowiedz