Wpis z mikrobloga

Siemanko wykopki,

Zajmuje się robieniem hip-hopu totalnie dla siebie i codziennie staram sie ćwiczyć wokal i technike, pisanie tekstów od kilku lat . Niestety dopadła mnie kwarantanna poza studiem i chcialbym jakos wykorzystać te 2-3 tygodnie na nauke programów.
Pracowałem do tej pory na Reaperze ktory dla mnie na prawde jest bardzo przejrzystym programem idealnym dla laika ale ogarnąlem go w małym paluszku. Panowie i Panie szukam jakiegoś kolejnego programu do nauki miksu/masteringu/nagrywania tak by jakoś coś liznąć przez te dwa tygodnie....co polecacie? Probówałem jakos abletona ale jakoś mnie zbytnio na niego nie stać, polecacie cos w miare profesjonalnego?

Drugie pytanie to czy może jest tu jakiś producent który chciałby podjać się jakiejś współpracy? Wszystko do dogadnia, pozdrawiam

#kwarantanna #produkcjamuzyki #ableton #hiphop #nauka #koronowirus
  • 4
@Selavi: Ale to weź taki program jak ci pasuje. Studio One, Bitwig albo Cubase na przykład.

Ja osobiście nie trawię FL Studio, jego interfejs to jest jakiś żart z lat 90, ale są ludzie co sobie chwalą i cuda w nim robią, więc dobierz sobie DAW pod siebie.