Wpis z mikrobloga

@codeq od chorób depresji odwarstwienia siatkowki ogromny stres i trauma psychiczna problemy na studiach w rodzinie w pracy samotnosc rozwod rodziców pogłębianie sie choroby oczu. W 5 lat postarzalem sie o 10 wypadly mi wlosy zgarbilem sie pojawily sie zakola zaczalem nosic okulary. Spadla masa miesniowa bo nie moge cwiczyc ciezko na silce itp zalalem sie.
Kiedys spokojnie bylem 6-7/10
  • Odpowiedz
@alekg zgadza sie nie moge nie przyznac racji bo bylbym hipokryta i to jest wlasnie najgorsze ze jestesmy niewolnikami swoich popedow seksualnych i nic nie mozna z tym zrobic.
Glownie boli mnie utrata wlasnej atrakcyjnosci fizycznej w wyniku chorob i tym samym odciecia mnie od szansy znalezienia atrakcyjnej albo jakiejkolwiek partnerki.
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: dokładnie tak, na samym końcu jesteśmy tylko zwierzętami z przeciwstawnymi kciukami. Popęd seksualny i wybór wizualnie zdrowych osobników do współżycia jest tak samo naturalny jak strach. Wiadomo, są odstępstwa od normy jak w każdym przypadku (np. na 9gagu na boardsach gadałem z dziewczyną 192cm wzrostu która miała fetysz karłów - nie będę kłamał, obejrzałbym takie coś ( ͜ʖ)). Trzymaj się ciepło kumplu, na każdego przyjdzie
  • Odpowiedz