Wpis z mikrobloga

Przez kilkanaście ostatnich lat rządy PO-PiS wytrenowały we mnie ignorancję i obojętność. Lata ciągłych afer i bogacenia się polityków z pierwszych stron gazet w niejasnych okolicznościach, spowodowały że wyskakując z takim obajtkiem który z dupy wszedł w posiadanie nieruchomości w ilościach hurtowych myślę sobie, meh, tylko tyle? I ide dalej z lekkim grymasem złości.
Pewnie gdybym żył w kraju gdzie klasa polityczna jest na poziomie, to po takiej aferze odpaliłbym się jak raca na derbach, a tak to powoli, coraz bardziej mam to w dupie. Ugotowali mnie #!$%@? jak żabę, już nawet nie mam nadziei że kiedykolwiek będzie lepiej.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
Z takim podejściem to na pewno będą kraść. Problem w Polsce jest taki, że nikt nie ponosi odpowiedzialności za swoje czynny.
  • Odpowiedz
różne przekrętasy, szczególnie widoczne podczas rządów PO-PSL


@putinex: co to za #!$%@? i symetryzm? Nigdy czegoś takiego nie było za PO.
To PiS zlikwidował konkursy, i zaczął wszędzie wsadzać rodzinę na stołki. No i przejął prokuraturę żeby nikomu włos z głowy nie spadł.
Za PO byliśmy normalnym europejskim krajem gdzie aferą było jedzenie ośmiorniczek. Za PiSu staliśmy się państwem mafijnym.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: O, to to właśnie. Ludzie już do tego stopnia zbaranieli od propagandy, wcześniej Platformowej(vide: nieważne są treści rozmów tylko kto podsłuchiwał, podniesienie wieku emerytalnego dla wszystkich, a nie tylko od przyszłych pokoleń i podobne wałki tłumaczone że to niby uczciwe), a teraz PISowskiej(nagonka TOTALNEJ opozycji, Niemcy zazdroszczą dobrobytu, im się należało), że takie mniejsze wałki to traktują jako coś normalnego. Od cholery się powtarza wpisów "noo PO to w
Zgrywajac_twardziela - @ChamskoCytuje: O, to to właśnie. Ludzie już do tego stopnia z...

źródło: comment_1617865188zTzCMetiSyzklZxnKsTd4x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: prawda, mam tak samo. Poza tym zacząłem w pełni akceptować (jakoś tak samo przyszło), że jak ktoś rządzi, to może kraść miliony, wyrzucać miliony, może robić przewały, może to wyjść na jaw i IM SIĘ NIC NIE STANIE. Ani więzienia, ani zabrania stołków, ani odebrania majątku. Oni mogą.

Chociaż to chyba taki mechanizm obronny, żeby nie oszaleć i nie paść na zawał z wkurzenia.
  • Odpowiedz
Przez kilkanaście ostatnich lat rządy PO-PiS wytrenowały we mnie ignorancję i obojętność


@ChamskoCytuje: Jeszcze parę lat temu minister wyleciał za niewpisanie do oświadczenia swojego zegarka kosztującego kilkanaście tysięcy złotych. Milionowe afery to domena PiSu.
  • Odpowiedz