Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzysta na urządzeniach mobilnych ze strony wykopu? Pytam, bo z racji małego akranu, na laptopie ustawiłem sobie bardzo mała rozdzielczość. Kiedy odpinam się od monitora, to wykopu nie idzie przeglądac. To jakiś dramat. Zresztą jak większość stron. Kurde, jeżeli na lapku to sadomasochizm, zastanawia mnie jak perwersyjne jest społeczeństwo używające komórek :|
  • 5
  • Odpowiedz
@Lofzug: Ja nie rozumiem tego świata. Robią Responsive Design po to, żeby i tak ludzie z apki korzystali. I ani strona dobrze nie wygląda na normalnym ekranie, ani nie jest używalna na mniejszym. Przecież Responsive Design pozwala na ogarnięcie tego w miarę porządnie :|
  • Odpowiedz
Próbowałem jeszcze skalować strony z poziomu silnika przeglądarki, ale raz, że Firefox jest zbugowany, to jeszcze Responsive Design i tak robiony jest "od piksela". Kurde, czcionki człowiek nadpisze, strona się rozwala. To na ch*j te specjalne jednostki w css, skoro od linijki i na oko dezijnerzy i tak robią :|
  • Odpowiedz
@Lofzug: Mikroblog ujdzie, Wykopalisko i zakładka Wykop.pl jest tym, do czego pije. Nie wiem kto wpadł na ten "genialny" pomysł, żeby obrazki robić na cała długość elementu listy. W orientacji landscape mieczą się maks dwa elementy z listy.

Co prawda, normalny widok tych zakładek tez jest "super" zrobiony. Obrazki są tak wielkie, że elementów mieści mi się maks 4. Na dużym ekranie :|
  • Odpowiedz