Wpis z mikrobloga

@Elmeo: no w sumie tak XDDD ale wiesz, zawsze jednak ceniło się ekipę za tę autentyczność relacji i przyjaźni, a tu mam wrażenie że wszystkie dziewczyny jakoś szczególnie się nie lubią i mają się w dupie, przykre troche......
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@smolldaisy: ale to widać że w ekipie są grupki i gdyby nie mieszkali razem nie utrzywali by wszyscy kontaktu. Krzychu sam mówił że jak mieszkali osobno to ciężko było się zgadać na nagrywali bo jak nie było go z nimi to go olali ale on sam z dziewczynami nie gada i jedyny dobry kontakt ma z majkelem
  • Odpowiedz
@Kalypsoo: nooo ale to widać bardzo moim zdaniem. taka "śmietanka" ekipy to imo karol, patec, tromba, nowciu. reszta mam wrażenie ma w siebie #!$%@?. kasia tylko z wujkiem, marcysia z trombą i murtą, majk z krzychem a wersow sama albo z karolem. tak to odbieram
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@smolldaisy: śmietanka to Karol łuki i tromba i ich dziewczyny siedzą z nimi, murcix to chorągiewka że trzyma z tymi co warto a patec to jest taki ziomek co z każdym trzyma a nowciax zrobił trochę szumu ale chyba już powoli się im nudzi
  • Odpowiedz
@smolldaisy: Tam jest autentyczność? Jedyne kiedy autentyczność pokazali to w tym filmie dokumentalnym, gdzie wszyscy byli do siebie toksyczni w #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@MZ23: taka autentyczność jak w masno gang „za bratem skocze w ogień” i przy pierwszej okazji projekt nie przynoszący kasy zostaje #!$%@?. Co by nie mówić o ekipie kupa kasy idzie w dragi, alkohol i psychiatrów którzy trzymają to wszystko w kupie.
  • Odpowiedz
@squ6d: Ani tego ani tego nie oglądam, ale przewinął się jakiś film lub dwa w proponowanych, plus ten dokument oglądałem. Widać wszystko na pierwszy rzut oka, dzieciaki oczywiście nie ogarną, ale ze dorośli na tą iluzję rodziny się nabierają to nie wiem.
  • Odpowiedz