Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie stronki/subreddity do wstępnego researchu w co wrzucać cebuliony?
Póki co trzymałem kilka altów długoterminowo od kilku lat praktycznie z zerowym researchem, zrobił się zysk i chciałbym poważniej w to wejść.
Co do reddita to zauważyłem, że sporo subów to po prostu typowe naganiacze z grupek pump&dump, może Wy drogie Mirasy znacie jakieś konkretne, zaufane suby/stronki na podstawie których można estymować wzrosty/spadki?
#kryptowaluty
  • 11
@obiwan: tak tak, ja rozumiem żeby bazować na swoim researchu i w 100% się zgadzam, ale po prostu jestem bardzo zielony w tym temacie i szukam jakichkolwiek stronek gdzie są wrzucane konkretne krypto newsy, na bazie których mogę podejmować decyzje
@GruszekK: poza krypto to r/wallstreetbets oczywiście. Naganiacze, ale krótkoterminowo można zgarnąć spoko profity jak masz mocne nerwy i śledzisz wątki na bieżąco. Mi osobiście się udało, co oczywiście nie znaczy, że tobie musi.
A propo krypto to holduj BTC i nic więcej, takie moje zdanie. Ewentualnie BTC/ETH w proporcji 80/20. Udanych inwestycji mireczku
@Ryshardi: nie chce Ci doradzać bo sam ekspertem nie jestem, ale osobiście zrobiłbym to, ale holdował dłużej niż pół roku. W takiej strategii długoterminowej to ważne by nie obsrać się przy pierwszych spadkach
@Ryshardi: Na wykopie większość poleca #binance, więc obeznaj się jak najkorzystniej tam kupić. Może zacznij od mniejszej kwoty na próbę i progresywnie dokładaj więcej, żeby zobaczyć z czym to się je. Ja trochę na pałę kupowałem na BitBay i szczerze mówiąc nie polecam ze względu na długie weryfikacje i słaby kontakt z supportem