Wpis z mikrobloga

Hej.
Kupiłem sobie ACC i jest to moja pierwsza styczność z tą grą
Jak ugryźć multi, żeby jeździć z ogarniętymi ludźmi, którzy nie robią carmagedonu na pierwszym okrążeniu ? Są jakieś filtry, tryby, albo ligi, w których można śmigać codziennie ?
Niestety z powodu pracy nie jestem w stanie brać udziału w poważnych ligach, które zazwyczaj rozgrywane są w weekendy.
#assettocorsacompetizione #simracing
  • 9
@Heidi12: Na serwerach z wyższym SA czasem nie jest o wiele lepiej. Polecam wyrobić sobie nawyk patrzenia w lusterka podczas hamowania i przewidzenia, kiedy przeciwnik może zrobic Ci tzw. "divebomb". W pierwszych zakrętach jedź rozsądnie i nie zwalniaj zbyt mocno, bo pociąg samochodów wjedzie w Ciebie. Na dohamowaniu do zakrętu nr 1 możesz wcześniej nacisnąć ostrzegawczo pedał hamulca, żeby za Tobą też już zaczęli zwalniać.
nie jestem w stanie brać udziału w poważnych ligach, które zazwyczaj rozgrywane są w weekendy.


@Heidi12: nieprawda. Sporo lig jeździ w tygodniu. W ACC przykłady pierwsze z brzegu:
- Amateurs Club na simrace.pl - poniedziałki
- Sim Racing System - środy
- ACLeague - czwartki

Polecam udział w jakiejś lidze - to zupełnie inne doświadczenie niż jazda z randomami na publicznych serwerach.
@wujekmundek: Pracuje w systemie 4 brygadowym. Także powiedzmy, że w jeden poniedziałek mi będzie pasowało to w następny już nie : /

O tym, że liga to zupełnie inna zabawa wiem i bardzo mnie boli ten fakt, że nie bardzo mogę : (
@Heidi12: no to wtedy dobrą opcją moga być ligi, w których wyścigi odbywają się przez cały tydzień, a jedziesz w te dni, które Ci akurat pasują. WorldSimSeries i Sim Racing System mają coś takiego dla AC, dla ACC nic takiego nie znam niestety.