Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@le_banana: oj wierzyć, chodzą ploteczki że TikTok wjedzie w BTT a to by było grube, poza tym Torrent sama marka na siebie zarobi, nawet jak nie teraz to za rok czy dwa, to nie umrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Corona_Beerus: bo mówienie wszystkich moich wyłożonych pieniędzy na wykopie to moja konieczność XD Kupiłem na początku lutego, w marcu dokupiłem i dzisiaj i sobie leżało. Czemu miałbym się chwalić z każdej inwestycji xd Dzisiaj zacząłem pisać jak zaczęło rosnąć, czym się oczywiście jaram

Jeśli chcesz wiedzieć to wyłożyłem też na Cardano 50$, może urosnąć ;)
@iErdo: O tym nie słyszałem,bardziej mnie zainteresowało w jaki sposób oni wyobrażają sobie zarabianie tokenów poprzed udostępnianie zasobów w p2p. Pierwsza myśl: zarabianie siana na udostępnianiu nielegalnych treści? (piratebay). Jednak okazuje się, że mają jakąś tam bazę płyt, które legitnie można ściągnąć. Ciekawa idea. Z racji tego, że sam hobbystycznie muzykiem jestem projekt wydaje mi się interesujący i w niego wierzę. Jeżeli stoi za tym coś jeszcze, to tego nie wiem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Badzerpies: To sprzedałeś finalnie? :/
Mi by nie przyszło do głowy, ja jestem typowym hodlerem i trzymam min. 6 miesięcy zanim sprzedam, nawet jak tracę dużo, ale już się wyuczylem że w większości przypadków czas leczy spadki

A tak btw, czemu zmieniłeś na coinbase? Binance ma chyba najniższe prowizję
@iErdo Oczywiscie, ze nie sprzedalem. Patrze grzecznie jak rosnie :D a skad to info o tym, ze moze poleciec nawet do 0.05?

Czytalem ze o wiele latwiej i wygodniej jest wyplacac pozniej na Revolut z coinbase, ale jeszcze tego nie robilem. Poki co bawie sie i ucze operujac na malych kwotach ¯_(ツ)_/¯