Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wyjść z przegrywu?
- 28 lvl mieszkam z rodzicami
- nigdy nie miałem dziewczyny
- nic mnie nie interesuje
- sporo czasu wolnego (praca zdalna)
- oszczędności jakieś 80k bo nie mam na co wydawać
- pije prawie codziennie bo nic mnie nie cieszy
- brak znajomych
- z 60 par na tinder ale i tak żadna nie pisze/nie odpisuje/rozmowa urywa się po 1 dniu
- jestem po przejściach (miliony nieudanych prób z dziewczynami)
- całymi dniami siedzę w domu

Jak miałem te 20 lat to lepiej to wyglądało a teraz już na nic nie mam siły. Świat idzie do przodu, znajomi idą do przodu a ja stoje w miejscu.
Co mogę robić? Wyjść na spacer, pobiegać? okej ale co dalej?

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60682c24419888000b5d33c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak wyjść z przegrywu?
- 28 lvl mi...

źródło: comment_16174737526o1ROZShcrfh7XoSNmxOBh.jpg

Pobierz
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: z takimi oszczędnościami to wyjedź gdzieś do innego miasta - najlepiej wojewódzkiego, tam poszukaj szczęścia, skoro pracujesz zdalnie możesz to robić wszędzie. No i daj sobie siana z Tinder bo to patologia. Spróbuj np. Badoo czy sympatia, dużo lepiej tam. Sam znalazłem tam swoją druga połówkę i jestem happy. Co do zainteresowań - jakieś masz - jesteś wykopkiem (ʘʘ)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak to wieku 35 lat jest, ale jakbym miał tyle hajsu to bym zainwestował w poprawienie wyglądu (o ile masz predyspozycje). Mężczyźni mogą być w przeciwieństwie do kobiet atrakcyjni nawet do 50 roku życia. A jak wiadomo wygląd = sama laska się znajdzie, znajomi tak samo