Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dobry wieczór mirko! Melduję wszem i wobec że @match-predictions to porządny i uczciwy miras. Słowem wstępu, tydzień temu zorganizował on rozdajo w celu wypromowania swojej strony zametr.pl i udało mi się wygrać to losowanie.
Dostałam #smartwatch Xiaomi Mi Watch w wybranym przeze mnie kolorze czarnym. Serce mówiło weź biały, ale wiem że na jasnych zegarkach bardzo widoczne są ślady zużycia takie jak żółknięcie plastiku i ogólnie mocno się brudzą także postawiłam na bezpieczniejszą opcję w klasycznym kolorze. Obawiałam się że będzie nieco za duży na moją dłoń, jednak po założeniu go okazało się że nawet na kobiecym nadgarstku leży bardzo dobrze co widać na zdjeciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym duże zegarki są w modzie. Nie będę rozpisywać się zbyt szczegółowo o funkcjach, na stronie #xiaomi można dokładnie sprawdzić. Zbyt krótko go używam żeby napisać recenzję, więc koncentruje się raczej na pierszych wrażeniach. Z ciekawostek w urządzeniu mamy pulsoksymetr, co w obecnych czasach może być przydatne Ja już jestem po covidzie więc nie sprawdzę go w boju. Ogromnym plusem dla mnie jest AOD (always on display) co pozwala na ciągle wyświetlanie aktualnej godziny. Kiedyś długo nosiłam mi banda 2, ale przerzuciłam się na klasyczny zegarek bo denerwowało mnie to że nie wyświetla on ciągle godziny tylko trzeba go dotknąć żeby się pokazała. Wiecie, w jednej ręce torebka w drugiej zakupy i sprawdź tu czlowieku godzinę. Wyświetlacz amoled świetnie odwzorowuje kolory i głębię czerni, co jest bardzo miłe dla oka. Posiada on również wbudowany gps co pozwoli na ćwiczenia bez telefonu, ma ogromną bazę sportów.
Podsumowujac: jestem bardzo zadowolona z wygranej i myślę że się polubię z nowym czasomierzem. Ucieszyła mnie ta niespodzianka, zwłaszcza że jestem typem człowieka który lubi nosić zegarki.
Jeszcze raz bardzo dziękuję! #chwalesie #bedziebanczyniebedzie #zametr
Pobierz Jag1enka - Dobry wieczór mirko! Melduję wszem i wobec że @match-predictions to porząd...
źródło: comment_16173045894x1kXsZmBs6IfcYvLsK9Td.jpg
  • 3
Ogromnym plusem dla mnie jest AOD (always on display) co pozwala na ciągle wyświetlanie aktualnej godziny. Kiedyś długo nosiłam mi banda 2, ale przerzuciłam się na klasyczny zegarek bo denerwowało mnie to że nie wyświetla on ciągle godziny tylko trzeba go dotknąć żeby się pokazała. Wiecie, w jednej ręce torebka w drugiej zakupy i sprawdź tu czlowieku godzinę.


@Jag1enka: o kurde, chcesz powiedzieć, że albo zegarek swieci się non stop, albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niekumaty_: trochę namieszałam. Zegarek ze zdjęcia może się świecić non stop, gest podniesienia ręki też ma. Ja nie korzystam z tego bo wydaje mi się że świeci się za często, może to kwestia przyzwyczajenia. Mi band też miał gest sprawdzenia godziny