Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu postanowiłem zerknąć co mi siedzi w genach (pochodzenie, wady genetyczne albo śmieszne cechy typu zapach moczu po zjedzeniu fasolki) za pomocą badania #dna oferowanego przez #nebula genomics szukałem wcześniej informacji ale na mikro nikt o tym nie pisał, jedynie o #myheritage czy #23andme. Pochwalę się więc jak to wygląda pod swoim tagiem #lekiifobiewdna

Zamowienie zestawu do badania dla siebie i różowego złożyłem 4 marca, wybrałem opcje sekwencjonowania 30x, informacje o wysyłce dostałem 17 marca, pierwsza paczka dotarla do mnie wczoraj, dziś druga. Paczki dotarły, liczylem na jakieś zdjęcia polityków zeby było łatwiej oddać próbkę do badań ale chyba nie pomyśleli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz czekamy aż przejdzie przeziębienie, testujemy i odsyłam, teoretycznie wyniki po 8 tygodniach.
Pobierz Powiedzmiswojelekii_fobie - Jakiś czas temu postanowiłem zerknąć co mi siedzi w genac...
źródło: comment_1617298637mtmGVFyft8xED8Jcu83JO6.jpg
  • 9
@pkrr: @ryssiek znajomego zrobili w wala, ale nie pamiętam już czy nie dostał kitu, czy nie doczekał się na wynik. Support zlał go moczem i kazał czekać, a później przestali odpowiadać (mowa o nebula)