Wpis z mikrobloga

Zapraszamy na kolejny odcinek konkursu gitarowego #mirkoguitarwars ()

Eliminacje za nami, czas na bezwzględną ( ͡° ͜ʖ ͡°)- rywalizację w parach. Na pierwszy ogień idzie para @Drzejzi i @partykm22 - zagrali covery utworu Lambada zespołu Kaoma.

Który z zawodników poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy odpowiednim komentarzu niżej. Na głosowanie macie równo 48 godzin. Jeżeli nie możecie zdecydować, kto zagrał lepiej, możecie postawić dwa plusy. Do kolejnej rundy przejdzie ten, kto uzyska minimum 5% przewagę. Jeżeli ani jeden z zawodników nie będzie zdecydowanie lepszy - nastąpi dogrywka.

Drabinka konkursowa: https://challonge.com/pl/mirkoguitarwars_2

#gitara #gitaraelektryczna #gitarabasowa #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #muzyka #blackmetal
dinkum - Zapraszamy na kolejny odcinek konkursu gitarowego #mirkoguitarwars (。◕‿‿◕。)
...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radysh: behringer robi gitary? xD
mam od nich interfejs

sorry stary, ale to sa raczej zlepy losowych riffow bez ladu i skladu, raczej taki notatnik z pomyslami niz jakiekowiek demko, nie ma czego pokazywac. Za to ty mozesz cos pokazac jak plumkasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dinkum: był taki fajny memes jak miniaturki youtubowych vlogów są robione, ale nie znajdę pewnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
keywordsy to OMG face, w backstage beniz into anus, ale pewnie nie kojarzysz :/
  • Odpowiedz
@Ydrk: Behringer robi super interfejsy i wiem co mówię. Ale zdarza się im markować chińskie gitary.
Panie, ja mam napisane, że podstrunnica jest z palisandru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kumpel trochę więcej gra i się zna. Stwierdził, że nie wiadomo jakie to drewno, ale po naciągnięciu
gryfu i ogólnym strojeniu, gitara gra. A jest od w/w.

  • Odpowiedz
@StayAlive: nie kojarzę, ale znam statystyki wyświetleń na naszym kanale. Nie zgadniesz na pewno, który z czterech odcinków eliminacyjnych miał największe powodzenie ;)
To tylko takie wygłupy, nie denerwuj się.
  • Odpowiedz
@dinkum: Nie denerwuje się, trochę wiem jak działają social media i jaki wpływ taki content ma na promowanie materiału. Nie mogę mieć bólu dupy do Ciebie, tylko do społeczeństwa i algorytmów yt, ale to mnie przerasta.

  • Odpowiedz
@StayAlive: generalnie się z Tobą zgadzam i większość tu pewnie też. Albo ja się za bardzo wygłupiam, albo Ty podchodzisz zbyt poważnie do takich żartów. A to miał być żart z tego, co dzieje się na youtube właśnie, z różnych "gitarzystek" szczególnie.
  • Odpowiedz
@StayAlive: Tak jest, że ze niezależnie od tego co o tym myślimy, łatwo jest zdobyć początkowe zainteresowanie dużej grupy osób promując się w taki sposób. Najlepszy materiał bez skutecznej promocji ma małe szanse na wypłynięcie. Jednocześnie tylko naprawdę dobry materiał może przetrwać próbę czasu i marketingowe sztuczki nie mają na to wpływu.

Nie jestem fanem przyciągania uwagi tyłkiem, ale hej, oryginalny klip pokazuje ludzi tańczących na plaży, więc zostajemy w
  • Odpowiedz
@dinkum: Znowu przypomina mi się taka pasta, której nie znajdę.
Chodziło w niej o to, że do dziewczyny napisał jakiś stulejarz i dla beki mu odpisała. Później dla beki mu wysłała nudle, a później dla beki spotkała się z nim w mieszkaniu. Finalnie dla beki rzuciła swojego chłopaka i były niezłe jaja.

Dążę do tego, że często rzeczy robione "dla beki" to tak naprawdę real things. Próba wybadania nowych horyzontów,
  • Odpowiedz