Wpis z mikrobloga

Mirki mam ochotę poklikać w jakiegoś H&S ale coś nie mogę nic ciekawego znaleźć, ktoś coś poleci?
Próbowałem Torchlight 3 ale to zbyt prostackie, to samo D3. PoE oblatane od góry do dołu więc na razie mi się nie chce, ale szukam czegoś o podobnej głębi a nie samograja jak te wymienione (no i w miarę nowego).

#gry #diablo2 #diablo3
  • 15
  • Odpowiedz
@hellgihad:

Witam

- Grim Dawn (można ściągnąć pirata i grać za free i drzewko jest podobne do tego z PoE)
- Titan Quest (twórcy powiązani z Diablo),
- Torchlight (podobnie co w T.Q, powiąznia personalne z Diablo),
- Sacred ale 2 jedynka jest miodna ale ta pixeoza odstrasza i dla niejednego gracza będzie nie do przejścia ale część 2 to gra fenomenalna i spędziłem przy niej setki godzin i bez problemu
  • Odpowiedz
@Desolator: O widzisz to wygląda mi na coś świeżego, spróbuję. Dzięki wszystkim polecającym ale w większość już grałem ;)

Oprócz Wolcena, ale to jeszcze w early accessie jest więc meh.
  • Odpowiedz
@hellgihad: Znam, ale na bazarze łowców jak jakaś gra trafia do bundla to często cena deklasuje konkurencję ;) Kupując na Kinguinie pewnie zapłaciłeś niecałe 4 zł, więc prawie dwa razy więcej.
  • Odpowiedz
@KittySlayer: > Grim Dawn (można ściągnąć pirata i grać za free i drzewko jest podobne do tego z PoE)
nie ma drzewka podobnego do POE. GD to dzieło twórców Titan Questa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hellgihad: hack n slash powiadasz?
Ostatnio furore robi Hades (niestety platny) od siebie polece gre "Magicka" za ciekawa mechanike czesc 1, nie 2
Lub Gauntlet:slayer edition
  • Odpowiedz
@Ama-gi:

Witam
Grim Dawn to jest Titan Quest tylko w nowej odsłonie, unowocześniony, dodano nowe rzeczy
ale ja nie o tym mówiłem i co to ma do tematu przewodniego?
a nie ma drzewka, bo to drzewko nazywa się konstelacja i jest bardzo podobne, wręcz nasuwa skojarzenia z drzewkiem PoE, zagraj i sobie porównaj - nie będę dalej prowadził
zbędnej dyskusji, bo to trolowanie nie na temat, bo temat przewodni jest inny
  • Odpowiedz