Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś w dniu pierwszych urodzin Top Gara zapraszam Was do przepisu na cebulowe hamburgery cebulowe-kryzysowe

Przepis łatwy, prosty i przyjemny. Mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Minął już rok odkąd założyłem kanał, ale podsumowanie zrobię w osobnym poście z jakimś rozdajo za jakąś godzinę dwie, więc zerkajcie dziś na tag #kuchniamg78

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Cześć! Dziś w dniu pierwszych urodzin Top Gara zapraszam Was do przepisu na ce...

źródło: comment_1617177217RzO0cmXFYDnDqCohtE2ecA.jpg

Pobierz

Robiłeś kiedyś jakiś przepis z Top Gara?

  • Tak 36.2% (757)
  • NIE ale chcę spróbowac 37.5% (785)
  • Nie i nie zamierzam 26.3% (551)

Oddanych głosów: 2093

  • 117
  • Odpowiedz
Przypominam też, że walczę z wyszukiwarką o to aby na frazę "Top Gar" pokazywał się Top Gar :D

Możecie pomóc mi to zmienić!

Jeśli liczba wejść na kanał przez wpisanie fraz "Top Gar" lub "TopGar" wzrośnie to z czasem YouTube przestanie proponować kanał motoryzacyjny o podobnej nazwie. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mieli to na uwadze i czasem kiedy chcecie wejść na mój kanał zrobili to przez wyszukiwarkę. YouTube będzie Wam to utrudniał ale z każdym takim wejściem przybliżamy się do szansy, że kanał będzie łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

W
MG78 - Przypominam też, że walczę z wyszukiwarką o to aby na frazę "Top Gar" pokazywa...

źródło: comment_1617177526Qf8wRx9NHQdOjdDUEdxXqm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz